Shash´u oficiálním djem JD 2013 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Shash´u
Shash´u

Nejen mezi tanečníky velmi známý kanadský producent Shash´u se postaví za gramofony na blížícím se světovém finále Juste Debout 2013 v Paříži …

Autor remixů singlů Man Down (Rihanna), Rock Tha Boat (Aaliyah), Someone Like You (Adele), Someone I Used To Know (Gotye), Real Love (Mary J Blige), Can´t Believe It (T-Pain) a mnohých dalších se představí jako oficiální deejay poppingového battlu na finále světově nejprestižnějšího battlu Juste Debout 2013.

Kromě něj se můžete těšit i na další světově proslulé deejaye. Na Juste Debout 2013 se totiž představí také Renegade (popping, locking), Taj Mahal (hip hop), Chocolate Brown (house), Lucky Lock (locking), Keudj (hip hop), Sam One (house) nebo Panik (experimental).

Juste Debout 2013 proběhne v neděli 10. března 2013. Battluje se v kategoriích hip hop, house dance, popping, locking (2×2), toprock a experimental (1×1). Stále ještě máte možnost se této jedinečné akce osobně zúčastnit, a to díky zájezdu HipHopDance.cz, v rámci kterého získáte zpáteční jízdenku do Paříže a vstupenku za exkluzivní cenu. Ale pozor, objednávky se uzavírají na konci ledna, takže máte zhruba posledních 14 dnů. Kompletní informace k zájezdu, objednávkový formulář, ale také další novinky o Juste Debout 2013 najdete na speciálním webu www.juste-debout.cz.

Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

87