Sector In Motion: Vyhraj volné vstupy na předvánoční taneční nálož

Sector In Motion je taneční akce plná street dance workshopů, na které nebude chybět ani all stylez battle nebo další doprovodný program.

Pražské Holešovice jsou od září bohatší o jeden nový taneční prostor. Taneční Sector se nezrodil jen tak náhodou. Studio nacházející se v Tusarově ulici bylo ještě před pár měsíci částí zchátraného baráku, který byl proměněn v multifunkční prostor pod názvem Vnitroblock. Do Vnitroblocku si můžete kromě taneční lekce zajít i na kafe, nákup oblečení od mladých designérů nebo na film do Pidikina. V následujícím roce se tento komplex rozroste ještě například o divadlo nebo tetovací salón.

Taneční Sector ve svých industriálních prostorách nabízí pravidelné open lekce pro každého tanečního nadšence, trénuje své vlastní taneční složky a hostí workshopy a taneční eventy českých i zahraničních lektorů. Jednu speciální akci Sector připravil ještě před Vánoci. O co jde?

V sobotu 10.12.2016 ožije celý Vnitroblock díky taneční akci s názvem Sector in Motion. Tančit se bude Afro House, Dancehall, MTV Dance, House Dance a Hip Hop se 7 špičkovými lektory. Nebude chybět například Filip Jankovič, Andyboj a speciální host ze Slovenska Melánia Kasenčákova aka Lady Mel, která vystupovala na Evrópskem a Australském turné Kanye Westa dokonce jako sólo tanečník.

Novinkou na workshopech bude DJ Fuuse, který se postará o párty atmosféru přímo v tanečním sále. Celou akci vygraduje All Stylez Battle o spoustu zajímavých cen. Zúčastnit se může kdokoliv bez omezení věku nebo tanečního stylu. Do poroty zasedne kromě Lady Mel i Máka&Káka, které ještě nedávno úspěšně battlily v New Yorku.

Mezi lekcemi se určitě nebudeš nudit, protože po celou dobu bude ve Vnitroblocku probíhat cool doprovodný program. Dirty Dog Food truck, koncert a tančírna přímo mezi židlemi v Signature café and fashion store určitě ztrhnou i méně taneční duše. Více informací k workshopům, doprovodnímu programu a registraci na akci najdeš v popisu události na Facebooku . Tak přijď a nenech si ujít poslední tohtoroční taneční akci v novém prostoru!

Soutěž o 2 volné vstupy na Sector In Motion

Napiš nám na e-mail redakce@hiphopdance.cz do středeční půlnoci (7.12.2016) jména všech sedmi lektorů, kteří budou na akci Sector In Motion vystupovat. Dva z vás poté vylosujeme a odměníme celodenním vstupem v hodnotě 1200 Kč.

Vnitroblock

Vnitroblock