Rozdáváme vstupenky na Festival sportu, tance a zábavy v Brně - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Sport Life, Dance Life Expo a In-Joy, to jsou tři veletrhy, které se uskuteční v Brně 6.-8. listopadu 2015 v rámci Festivalu sportu, tance a zábavy. Všechny tanečníky bude pravděpodobně nejvíce zajímat část festivalu věnovaná tanci, tedy Dance Life Expo.

Na brněnském výstavišti budete moc první listopadový víkend navštívit množství tanečních workshopů (vyučovat budou např. Adnan z Německa, Nobru z Brazílie, Badd Fyah ze Slovenska nebo „domácí“ Filip Jankovič, Michal Černý, Zizoe, Máka & Káka, Sanchez, atd.), několik tanečních soutěží (IDF European Cup, MIA Dance League, CDO Mistr mistrů, atd.) nebo třeba In-Joy battle. Chybět nemůže ani tradiční flashmob, tentokrát s Ondrou Sokolem a Jirkou Mádlem.

Kompletní informace o celém festivalu najdete na www.dancelifeexpo.cz.

Soutěžte o pět vstupenek zdarma

Máme pro vás rychlou soutěž o pět vstupenek na Festival sportu, tance a zábavy. Napište nám do neděle 1.11.2015 správnou odpověď na soutěžní otázku:

Kdo byl hlavní tváří flashmobu na loňském (2014) ročníku Dance Life Expo?

a) Michal Suchánek
b) Richard Genzer
c) Jiří Korn

Své odpovědi posílejte na email redakce@hiphopdance.cz, nezapomeňte připojit své jméno, telefonní číslo, emailovou a poštovní adresu (vstupenku zašleme poštou).

Hodně štěstí!

Dance Life Expo 2014
Dance Life Expo 2014

Nejnovější články

171