Queens Style Zone, tak se jmenuje další akce v produkci HIPHOPDANCE.CZ. Poprvé proběhne v sobotu 12. září 2009 v Ostravě, na další pokračování se pak můžete těšit 7. listopadu 2009 a 16. ledna 2010 tamtéž.

Součástí premiérové Queens Style Zone budou workshopy ve studiu taneční školy Mládí Ostrava, ale také battle v Marley clubu na výstavišti Černá Louka. Na co konkrétně se tedy můžete těšit, když 12. 9. 2009 dorazíte do Ostravy?

10.00 – prezence tanečníků na workshop – studio TŠ Mládí
10.30 – hip hop workshop (Lowa) – studio TŠ Mládí
12.00 – new jack swing workshop (Verča) – studio TŠ Mládí
13.30 – locking workshop (Mikee) – studio TŠ Mládí
16.00 – prezence tanečníků na battle – Marley club
17.00 – start battlu – Marley club
22.00 – finále, after party – Marley club

Workshopy proběhnou pod názvem Street Dance Session: Style Zone edition a povedou je porotci battlu Mikee, Verča a Lowa.

Mikee
Mikee
Mikee je vedoucí crew The Next Movement s pobočkami v Praze a Šumperku. Má za sebou např. vítězství na akcích Battle 4 Dancers nebo Kotelna Battle, získal titul Mistra ČR v kategoriích hip hop 2vs2 a crew battle. Pořádá pravidelná soustředění Dance Workshop, na kterých také sám vyučuje. Několikrát se dostal do užšího výběru tanečníků na Druhé Šanci v kategorii locking, který také bude na QUEENS STYLE ZONE vyučovat.

Verča
Verča
Verča je vedoucí taneční skupiny B-Fresh z Brna, její choreografie se pravidelně umísťují na předních příčkách Mistrovství ČR, jedna z nich dokonce bojovala ve finále soutěže Taneční skupina roku 2008. Je nejúspěšnější českou tanečnicí stylu new jack swing (hype), na který se můžete v rámci QUEENS STYLE ZONE těšit.

Lowa
Lowa
Jooky aka Dj Lowa je nejen úspěšný deejay tanečních battlů, ale také tanečník i lektor a vždy byl u všeho podstatného, co se po taneční stránce v Ostravě dělo. Díky deejayingu už nemá tolik času se tanci věnovat, přesto relativně často porotuje i vyučuje, a to vždy s velkým úspěchem. Na QUEENS STYLE ZONE vám přiblíží svůj pohled na hip hop.

Za všechny tři workshopy zaplatíte 300 Kč při platbě předem na účet nebo 350 Kč při platbě v hotovosti na místě.

Registrovat se můžete už nyní prostřednictvím speciální sekce webu Queens Style Zone.

Street Dance Session: Style Zone edition
Street Dance Session: Style Zone edition

Po workshopech si do Marleye můžete přijít zabattlovat v kategoriích hip hop 1 vs 1 a new jack swing 2 vs 2. Těšit se ale můžete i na dancehall showcase. Startovné i vstupné je symbolické 50 Kč. Registrovat se můžete opět v sekci Queens Style Zone.

Queens Style Zone
Queens Style Zone

Veškeré další informace, seznam přihlášených, atd. sledujte na Queens Style Zone. Aktuality ohledně akce můžete také sledovat na Facebooku prostřednictvím těchto odkazů:

battle
workshop

Na závěr malá videoupoutávka na akci.