Queens Style Zone 5

V pořadí již páté pokračování úspěšného ostravského battlu Queens Style Zone proběhne 18. září 2010. Na programu je toho opravdu mnoho, několik battlů, workshopů, photo session a samozřejmě i party …

QUEENS STYLE ZONE 5 | street dance battle

Hlavním bodem v podstatě celodenního programu jsou samozřejmě battly. Tentokrát se můžete těšit hned na čtyři kategorie, a to:

– hip hop / house dance battle 2×2
– hip hop 90s battle 1×1 (aka new jack swing, hype)
– dancehall battle 1×1
– locking battle 2×2

Kromě battlů vás ale čeká i krump session. Krump bude V Ostravě na akci tohoto typu k vidění vůbec poprvé, takže je určitě na co se těšit.

Pokud si chcete v klubu Marley zatancovat, vyberte si jednu, nebo klidně hned všechny čtyři kategorie, a registrujte se prostřednictvím webového formuláře na stylezone.hiphopdance.cz.

A protože v září uplyne rok od premiérového vydání Queens Style Zone, můžete se těšit i na menší oslavu. Po ukončení battlů totiž proběhne Queens Style Zone 1st anniversary party, na které bude hrát trojnásobný IDA šampión, oficiální deejay zlínských De Fuck To a člen Out Of Control týmu Dj Lowa. Vzpomeňte si na prvomájovou párty po QSZ4 a bude vám hned jasné, proč se vyplatí zůstat až do konce :)

QUEENS STYLE ZONE 5 | street dance battle

QUEENS STYLE ZONE 5 | street dance battle

QSZ5 DANCE WORKSHOP (hip hop, locking & dancehall)

Stejně jako u předchozích vydání Queens Style Zone jsme pro vás i tentokrát připravili sérii workshopů s porotci akce. Tentokrát to budou samé dámy, které vás určitě přesvědčí o tom, že i ony toho mají po lektorské stránce mnoho co říct.

Tou první bude Veronika Kellerová (B-Fresh), úspěšná choreografka, tanečnice i lektorka. Možná si pamatuje na její workshop v rámci premiérového vydání Queens Style Zone. Ten sklidil obrovský úspěch, proto jsme neváhali a Verču pozvali znovu. Vyučovat bude hip hop.

Locking vás do Ostravy přijede naučit ta nejpovolanější dáma v ČR. Martu Zemanovou (Dynamic Dancers) lze totiž rozhodně označit za nejlepší českou lockerku. Při své návštěvě v Česku to potvrdil i zakladatel tohoto tanečního stylu Don „Campbellock“ Campbell (USA).

Do třetice všeho dámského :) se můžete těšit na další úspěšnou reprezentantku něžnějšího pohlaví, kterou ze série Queens Style Zone určitě znáte jako tanečnici i porotkyni. S Hankou Valovou (High Edition) se budete moci ponořit do horkých jamajských rytmů a zatancovat si dancehall.

QSZ5 Dance Workshop (hip hop, locking, dancehall)

QSZ5 Dance Workshop (hip hop, locking, dancehall)

QSZ PHOTO SESSION II. | profesionální focení tanečníků

Tak jako na prvomájovém vydání Queens Style Zone, nabízíme vám i tentokrát možnost pořídit si profesionální taneční fotky za jedinečné ceny. V druhém patře klubu Marley totiž vznikne speciální foto ateliér, ve kterém se usídlí náš dvorní fotograf Ondra Kvinta.

Pokud by se vám tedy nové taneční fotky hodily, neváhejte. Ceny jsou o více než 50% výhodnější oproti běžným ateliérům, navíc nemusíte nikam chodit. Cca dvacet fotek, z toho pět profesionálně upravených v post-produkci. To je naše nabídka …

QSZ Photo Session II. | profesionální focení tanečníků

QSZ Photo Session II. | profesionální focení tanečníků

Sobota 18. září 2010 prostě bude nabitá a z nabídky battlů, jamů, workshopů, party a focení si musí vybrat snad každý. Věříme, že Queens Style Zone 5 bude stát za to …

V podstatě už teď se můžete registrovat na všechny kategorie battlů, na workshopy i na photo session. Kompletní informace i registrační formuláře najdete na speciálním webu stylezone.hiphopdance.cz.

Na výše uvedeném webu si můžete také v předprodeji objednat speciální vstupenku, která kromě vstupu samotného zahrnuje i speciální DVD mapující uplynulý rok Queens Style Zone. Na DVD najdete kromě řady fotek a videí také mixtapy od deejayů, kteří se na této sérii akcí podíleli, ale i další bonusy … Počet kusů DVD, a tím pádem i těchto speciálních vstupenek je omezen.

Svou účast na akci můžete potvrdit i v událostech na Facebooku:

QUEENS STYLE ZONE 5 | street dance battle:
www.facebook.com/event.php?eid=133918923298654
QSZ5 DANCE WORKSHOP (hip hop, locking, dancehall):
www.facebook.com/event.php?eid=113810661999806
QSZ PHOTO SESSION II. | profesionální focení tanečníků:
www.facebook.com/event.php?eid=100295140023681

RelatedPost