Queens Style Zone 11 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Queens Style Zone 11
Queens Style Zone 11

Srdečně vás zveme na již jedenácté vydání úspěšného street dance battlu s názvem Queens Style Zone, které proběhne v sobotu 11. února 2012 v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka.

Je to neuvěřitelné, ale z původně malé akce určené především místním tanečníkům, se stal jeden z nejprestižnějších battlů v ČR, na který se pravidelně sjíždí přední tanečníci z Čech, Slovenska i Polska. Akce je ale stále koncipována tak, aby zároveň podporovala i zatím ne tolik zkušené tanečníky a dávala jim možnost setkat se s čerpat inspiraci od těch momentálně úspěšnějších. Jde o vůbec první akci v České republice, která se těší tak velkého zájmu, že se dočkala svého jedenáctého pokračování.

Únorové vydání Queens Style Zone nabídne vůbec poprvé allstyle battle, ve kterém se utkají trojice tanečníků v tanečních stylech hip hop, house & funk styles. Po roční pauze na akci zavítají také b-boys & b-girls, aby se poprvé proti sobě postavili v battlech dvojic. Nebudou chybět ani battly v kategoriích dancehall a krump (obojí 1×1), program akce dále doplní house jam a samozřejmě také after party.

Na pódiu se objeví osvědčená dvojice z jubilejního desátého vydání Queens Style Zone, tedy Dj Boruuf (OlomouCity Dancers) za mixem a Jooky aka Dj Lowa (rádio Helax) s mikrofonem v ruce.

Hodnotit výkony allstylových trojic bude porota ve složení Mitu (Lil´Mitu Crew / ETH), Della (Komixans / SVK) a Filos (Alyaschca Crew / CZE), na b-boying battle se pak do porotcovského gauče posadí Feer (Survivals / CZE), Thomi (Hollywood Stars / CZE) a Reydeck (Outclass Rockers / CZE). Battly v dancehallu a krumpu bude poprvé hodnotit pouze jednočlenná porota, jde však o obrovské osobnosti v daných tanečních stylech. Dancehall bude porotovat Mitu (Lil´Mitu Crew / ETH) a krump Twinn Dakodak (Warriorz / CHE).

Queens Style Zone 11
Queens Style Zone 11

V rámci jedenáctého vydání street dance battlu Queens Style Zone vás sice čeká pouze jeden workshop místo tradičních třech, o to zajímavější však bude. Jak už víte, do Ostravy totiž zavítá jednoznačně nejlepší dancehallová tanečnice v ČR/SR – Aron „Mitu“ původem z Etiopie.

Mitu, to je největší ikona česko-slovenské dancehallové scény, vítězka všech battlů, kterých se tu kdy zúčastnila, a oblíbená lektorka nejen v ČR a na Slovensku. Vystupovala na mnoha festivalech a zatancovala si také s Beenie Manem. Každý její workshop je nekonečnou dávkou inspirace.

Přijďte se něco nového naučit, posbírat inspiraci před Queens Style Zone battlem nebo si prostě jen tak užít dancehallovou atmosféru. Workshop startuje ve 14:30 hod. v zrcadlovém sále tanečního studia Beat Up Ostrava, které se nachází jen několik minut od klubu Marley, ve kterém bude probíhat battle.

post-new.php
post-new.php

Máte rádi krump? V tom případě byste si na jedenáctém vydání street dance battlu Queens Style Zone určitě přijdete na své.

Speciální program odstartuje ve 13:00 hod. krumpovou session v Beat Up studiu. Zde budete mít možnost zatancovat si společně s předními krumpery nejen z České republiky, zatrénovat před battlem, sbírat novou inspiraci nebo prostě jen pokecat s ostatními. Na rozdíl od klasického workshopu půjde tedy spíše o setkání krumperů a naladění se před večerním battlem :)

V 16:00 hod. vás ve druhém patře klubu Marley čeká krump meeting s Twinn Dakodakem – jedním z nejúspěšnějších českých krumperů, členem švýcarské Warriorz fam. Twinn Dakodak vás provede svým pohledem na historií, současnost, ale i budoucnost krumpu v České republice. Chybět nebude promítání videí, ale i samozřejmě ani diskuze.

QSZ11 Krump Special
QSZ11 Krump Special

Zbývá jen dodat tradiční info, že kompletní informace o Queens Style Zone 11 včetně registrací na battly a workshop najdete na www.qsz.cz.

RelatedPost

Nejnovější články

126