QSZ6: popping seven to smoke - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Popping battle v rámci šestého pokračování Queens Style Zone byl především přehlídkou úspěšného olomouckého tanečníka působícího v Přerově. Duďa z Hollywood Stars totiž na začátku listopadu v Ostravě vyhrál už šestý popping battle v řadě, kterého se zúčastnil.

Začíná to vypadat, že nemá konkurenci. V seven to smoke battlu na Queens Style Zone 6 se proti němu postavili Lukáš (Beat Up), Yellow (Dynamic), Zao (New Side), Cimmo (Dynamic), Bart (Hollywood Stars), Bohush (OlomouCity Dancers) a Sasha (Top Toys). Duďa ale nikomu z nich nedal nejmenší šanci a v popping battlu zvítězil počtem sedmi vítězství.

Podívejte se sami …

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Diskuze ke článku
QSZ6: popping seven to smoke

 1. Pruser je, že to co začínalo vypadat po QSZ6 se teď potvrdilo i v Praze na Ground Masterz. Tam totiž prošel přes dema, kde se představilo mam pocit vic jak 40 tanečníku a tanečnic poppinu,do top 8. V osmičce se utkal s malym Adamem, pak užasnej semifinalovej battle s Angelpopem http://www.youtube.com/watch?v=5oraAMDrrYA
  a ve finale brutalní battle s Džajnou, kde Duďa předvedl užasnej cit pro hudbu
  http://www.youtube.com/watch?v=2fPmQLyqoNs&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=fyFDMlZvzCY&feature=related
  ten je na dvě části, protože mi dochazela baterka, a taky se omlouvam za sníženou kvalitu zvuku, ale ja byl fest unavenej na to abych nefandil :D ale přiště si dam pozor, páč mi to všeci vyčitaji. nebo taky nemusim vlastně točit žhe :D.
  OK: Duďa (Hollywood stars srew) vyhral Ground Masterz Praha 2010
  kde i za účasti top českych, slovenskych, polskych a dalších popperů dokázal že maká a de nahoru.
  Respekt Duďo
  Bazi (Other Face Crew)

Komentáře nejsou povoleny.

Nejnovější články

80