Projekt AWA oslavil třetí narozeniny, nechyběl ani Martin Svátek - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Jsou to už tři roky, kdy založil Tomáš Tommy Pražák Projekt AWA, který se skládá z lidí, kteří tancem žijí, milují ho a zároveň se jím většina i živí. A jak jinak oslavit tuto událost, než společně se všemi, kteří sdílejí společnou vášeň. Na akci nazvané Awaversary, která proběhla v sobotu 28. března 2015, nechyběly taneční showcase, yoyo workshopy, graffiti exhibice, hudební koncerty nebo jamy. Od odpoledních hodin se v pražské kulturní sportovně na Radlické ulici trsalo vevnitř i venku.

Na jednom pódiu vystoupily desítky umělců – Projekt AWA Legacy, Projekt Catharsis by Lucie Drábková, Projekt Relations II. by Linda Rančáková, Art Edition, Left J-AWA, Elements Community, Rawptile Fam – Prague Krump, Trickers, IHOW cz aka Hard Divas s Miluškou, Simona Machovičová nebo Yoyo Boys (Robert Kučera a Zdeněk Hýbl).

O kvalitní muziku se postarali například zpěváci Martin Svátek, Erika Fečová, Esther Lubadika, Eva Burešová nebo Jana Rybníčková, kterou možná znáte díky spolupráci s Lipem. Celou akci speakeroval Poeta a v jejím průběhu bylo možné za gramofony vidět a hlavně slyšet DJs z Leep Deep crew, DJ Axel, DJ Poeta nebo Battle Lady.

Součástí programu byla také výstava “Future of the Rhythm”, kterou připravil umělec JAF 34. Nechyběly ani speciální workshopy New Style Hustle či workshopy mistrů v yoyo, video a světelná projektce o vzniku, fungování, postoji k tanci, záměrech a cílech Projektu AWA.

Projekt AWA – Showreel 2015

Awaversary

Katie

Reportér, produkční at Novinky.cz
Jsem asi jako každej člověk blázen do muziky, tance a kulturních událostí. Vše, co se kde šustne mě zajímá a hned o tom musím dát světu vědět. A díky hiphopdance.cz toho můžu plně využít.
Katie

Nejnovější články

186