Poslední zářijový díl ČSMT - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Česko Slovensko má talent
Česko Slovensko má talent

Druhý ročník česko-slovenská verze celosvětové show Got Talent je v plném proudu. I v letošním roce zjistíme, kdo bude tím největším talentem. Bude to někdo z Čech anebo ze Slovenska? Uspějí v letošní řadě tanečníci nebo diváky uchvátí uplně někdo jiný? To je zatím ve hvězdách … Co je ale už nyní jasné je to, že talentovaných lidí jsou tisíce. Ostatně koukněte se na to sami. Pojďme si malinko zrekapitulovat, co bylo v posledním zářiovém díle k vidění. Enjoy it :)

Začneme taneční skupinou RDS Company

Pokud jste neviděli tyhle kočky, tak rozhodně doporučuju. Akrobacie k tanci také patří a až se holky z Firefly Studia rozhodnou tancovat a využijí svého umění, bude to masakr. Trend pole dance nebo-li „tanec u tyče“ je u nás stále více populární. 

Nesmí chybět ani taneční dvojička Pocket Pack ze Slovenska …

A máme tady známou taneční skupinu Freedom z Ústí nad Labem, kteří vždy převedou dokonalou show.

A teď tak trochu crazy vystoupení v netradičním provedení Jo-Joo Slinky – jedná se totiž pravděpodobně o nový styl :)

Myslím, že b-boys z Wegets nemusím nijak zvlášť představovat.

Tak to byl poslední díl v měsíci září. Pro tanečníky velice zásadní, protože v jednom díle jsme mohli obdivovat hned několik zajímavých talentovaných lidí. Jsme zvědaví, kdo zajímavý se v této show ještě ukáže. Nezapomeňte proto neustále sledovat tuto soutěž na TV Prima a TV JOJ každou neděli po 20. hodině večer.

 

Katie

RelatedPost

Nejnovější články

176