Poslední šance: Zájezd na Juste Debout jen do konce ledna - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Zájezd na Juste Debout 2014
Zájezd na Juste Debout 2014

Pokud stále váháte, jestli se na letošní světové finále nejprestižnější street dance akce této planety podívat, máme tu pro vás pět jasných argumentů, proč byste si Juste Debout 2014 neměli nechat ujít. Akce se blíží, proběhne 2. března 2014 v Paříži, a přihlášky na zájezd se budou uzavírat koncem ledna.

1) potkáte se s nejlepšími tanečníky z celého světa (nominace proběhly v USA, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Kazachstánu, Taiwanu a v plánu je dalších 8 kvalifikací v Evropě)
2) letos poprvé bude Juste Debout 2014 třídenní záležitost (před finálovým dnem můžete návštívit kvalifikaci i francouzskou preselekci)
3) letos poprvé se na Juste Debout objeví dancehall (kromě klasického 2×2 battlu můžete navštívit i soutěž dancehallových choreografií)
4) můžete navštívit workshopy s nejlepšími světovými tanečníky (do Paříže se sjede naprostá většina top světových tanečníků, mnoho z nich bude v tu dobu vyučovat v pařížských tanečních studiích)
5) posbíráte inspiraci na největší světové street dance party (La Boom – obrovská party pouze pro tanečníky, kromě toho celý týden warm-up party)

Důvodů, proč se Juste Debout zúčastnit naživo, je samozřejmě mnohem více. Důležité ale je, že uzávěrka přihlášek na Zájezd na Juste Debout je už tento pátek 31. ledna 2014. Proto neváhejte a včas se přihlašte na www.juste-debout.cz.

Doprava je zajištěna luxusními žlutými autobusy Student Agency (nyní nově Fun & Relax), které vás z Prahy do Paříže dopraví 3x v týdnu (vyberete si, který den vám nejvíce vyhovuje). Samozřejmostí jsou transfery z mnoha míst Česka i Slovenska.

V ceně obdržíte také vstupenku na světové finále Juste Debout 2014, které proběhne v neděli 2. března 2014. Navštívit však můžete i kvalifikaci a francouzskou preselekci, které proběhnout v pátek a sobotu.

Kompletní informace o zájezdu, online přihlášku, ale také veškeré informace o Juste Debout, najdete na speciálním webu www.juste-debout.cz.

Zájezd na Juste Debout 2014
Zájezd na Juste Debout 2014

RelatedPost

Nejnovější články

290