Porota Beats For Love Street Dance Battlu se představuje - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Beats For Love Street Dance Battle pod taktovkou HipHopDance.cz se nezadržitelně bíží. Už v pátek 3. července 2015 a v sobotu 4. července 2015 se bude v Industrial Parku Dolní Vítkovice v Ostravě battlovat v kategoriích Hip Hop 1×1, House Dance 1×1, B-boying 2×2, Popping 1×1, Dancehall 1×1 a Street Dance Crew Battle. To vše v rámci doprovodného programu urban stage největšího tanečního festivalu ve střední Evropě Beats For Love, jehož hlavním partnerem je hip hop shop Queens.cz.

Pokud ještě nejste přihlášení do battlů, máte nejvyšší čas to napravit. Přihlášku, stejně jako další informace o battlu i festivalu, najdete na www.hiphopdance.cz/b4l.

Hodnotit výkony tanečníků bude následující osmičlenná porota.

Aron Mitu

Narodila se v Addis Abeba, hlavním městě Etopie, na Slovensku žije od svých 10 let. Je to velmi úspěšná tanečnice a lektorka, pravidelně vyučuje v Bratislavě, ale velmi často také na zahraničních akcích (Anglie, Slovinsko, Maďarsko, Rakousko, atd.). Na kontě má mnnoho úspěchů, ať jsou to vítězství v battlech, účinkování v televizních nebo divadelních show, spolupráce s hudebními umělci (Nicole J. McCloud, Beenie Man, Black Eyed Peas, atd). Natáčela také vůbec první dancehallový videoklip v ČR. V současné době věnuje také organizaci dancehallových workshopů, na Slovensko díky ní dorazili např. Blacka di Danza z USA, Rodrig di Bakoro z Francie nebo Andre Cosmi z Jamajky. Právě do kolébky dancehallu se sama nedávno také podívala a se svými zážitky se se čtenáři HipHopDance.cz podělila v rozhovoru: „Aron Mitu: Party na Jamajce musíte zažít, YouTube nestačí“.

Aron "Mitu" Tesfaye

Domino

Tancovat začal v roce 2005 v taneční škole Dynamic, kde se posléze stal lektorem. Tancoval v profi skupině Dynamic Dancers, se kterými mj. vyhrál Dance Floor Attack. Stál u zrodu krumpu v ČR a je jedním ze zakladatelů nejúspěšnější české krump crew Union Runners. Po Dynamicu následovaly jeho kroky do tanečního studia B-Fresh, kde působil před odjezdem do Paříže. Tam strávil necelý rok. Teď je zpátky v Brně, kde učí hip hopvé a funkové open classy v B-Fresh a Art Factory. Mezi jeho největší úspěchy patří kromě již zmíněného vítězství na DFA také lockingové finále na české kvalifikaci Juste Debout, vítězství na krump battlu v rámci Hip Hop Jamu nebo finálová účast na European Buck Session. Je to také několikanásobný mistr ČR ve formacích a dvojicích. Hip hop má v srdci, duši i těle.

Domino

Kick

Tancování se věnuje od roku 2008 a již přes tři roky je členem olomoucké Alyaschca Crew. Během let se postupně zaměřil především na hip hop, ale nezapomíná se vzdělávat ani v ostatních tanečních stylech. Účastnil se mnoha battlů v ČR i v zahraničí. právě do zahraničí se snaží jezdit co nejvíce na větší a lepší akce, kde sbírá nové zkušenosti, které mu pomáhají posunout se dál.

Kick

Thomi

Člen b-boy crews Hollywood Stars a Team One. Za dobu svého působení na taneční scéně se zúčastnil mnoha battlů. Mezi nejcennější úspěchy patří finálové umístění na české kvalifikaci Battle Of The Year nebo vítězství na Beat Streetu. Mnoho zkušeností má ale i ze zahraničních akcí, vybojoval např. stříbro na prestižní francouzské soutěži Battle Nomade.

Bboy Thomi

Švábik

Pochází ze Šumperka, tancuje od roku 2002 a v současné době reprezentuje moravskou b-boy crew Outclass Rockers. Je to finalista řady battlů a také organizátor několika b-boy workshopů. Jeho heslo je „Rockin That Funky Fresh Crazy Eagle Chicken Flavour All Day Everyday“.

Bboy Švábik

Denis

Tanečník a choreograf legendární b-boy crew Wegets z Havířova, která vznikla začátkem roku 2004. Zúčastnil se mnoha battlů, ať už jako tanečník nebo porotce. Je to také pomocný trenér další havířovské taneční skupiny Limit Dance Corporation a organizátor street dance battlu R!ng.

Bboy Denis

May

Tanečnice, lektorka a choreografka Roots Company Ostrava, která se tanečním stylům spadajících pod street dance věnuje od roku 2008. Nejvíce ji zaujal dancehall, v tomto tanečním stylu se zúčastnila mnoha workshopů s českými i světovými lektory. Je aktivní i po soutěžní stránce, probojovala se do finálových dancehall battlů na akcích jako QSZ, TaiJay Battle nebo také na loňském vydání Beats For Love. Sama je pořadatelkou dancehallového battlu Move Yuh Bady.

May

Denča

Tanečnice a lektorka, která byla 10 let součástí taneční školy Akcent Ostrava. Z tohoto období si vytančila hned několik medailí, z nichž nejvýznamější byla titul mistr světa v disco dance formacích. Její taneční kariéra se dále ubírala směrem k pouličnímu tanci, kde se našla především v dámských stylech jako je dancehall, waacking (úspěšně reprezentovala českou waackerskou crew Wackiki) a také v dnes velmi popularním twerku. Momentálně vyučuje v tanečních studiích Fatima a Move In.

Denča

Nejnovější články

174