Popping music: 3x Slick Dogg & 3x Olli - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

V nejbližší době nás čekají hned dva popping battly, takže proč nedát ke stáhnutí nějakou hudbu na trénování. Pro někoho to budou možná známé kousky, pro někoho jiného ale třeba výborná nová muzika :)

Takže copak tu máme? Tři tracky od známého funkového producenta, ale samozřejmě především také legendárního tanečníka a člena Electric Boogaloos, Slick Dogga … a tři tracky od neméně známého funkového producenta a člena Flo-Mo Crew Olliho, který vydal dvě úspěšná producentská alba s názvem Boogaloo Danger vol 1 & 2.

Trénovat můžete už na tento víkend, protože 30.10.2010 v Olomouci proběhne popping battle 1vs1 v rámci akce Versus: House vs. Funk (www | facebook). O týden později, tj. 06.11.2010, proběhne v Ostravě popping battle 1vs1 v rámci akce Queens Style Zone 6 (www | facebook).

DOWNLOAD:

Slick Dogg – Keep It Gangsta
Slick Dogg – Gstyle South
Slick Dogg – Bang On Em!
Olli – She Was A Zombie
Olli -Bummm
Olli -Drama 101

Versus: House vs. Funk
Versus: House vs. Funk
Queens Style Zone 6
Queens Style Zone 6
Dejv

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Podobné články

Nejnovější články

60