Pomozte zakázat kožešinové farmy díky projektu Dance For Help - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Už za měsíc se bude konat první z charitativních workshopů projektu Dance for Help by Raduš. Přesně v sobotu 19.prosince v Dance Art Studiu v Olomouci můžete pomáhat. Jak? Stačí, když si přijdete zatancovat na dancehallový workshop. Pomůžete tak přispět na činnost organizace Obraz, která se snaží zakázat chov kožešinových zvířat u nás v České republice.

Po České republice je 11 registrovaných kožešinových farem. V roce 2015 byl celkový počet chovaných zvířat na těchto farmách kolem 15 000. Zvířata na farmách trpí v klecích, které jsou tak malé, že jim neumožňují projevovat své přirozené chování. Zvířata se navzájem v klecích napadají, perou, okusují, projevuje se kanibalismus, zvířata propadají stereotypnímu chování, sebepoškozují se. Zvířata jsou na farmách usmrcována, když jim není ani rok. Norci jsou zabíjeni výfukovými plyny, lišky elektrickým proudem, činčily zlomením vazu. Více informací o kožešinových farmách najdete na www.obrancizvirat.cz.

„Nezisková organizace Obraz – Obránci zvířat se snaží chovu na kožešinových farmách zabránit. Rozhodla jsme se jim pomoct a chci jim poslat finance pro jejich činnost. Budu moc ráda, když mi s tím pomůžete!“ vyzývá Raduš Lišková, autorka tanečního projektu.

Jednou z podmínek účasti na workshopu je podepsání petice, kterou najdete zde: www.obrancizvirat.cz/petice. Dále už zbývá jen poslat registrační e-mail se svým jménem na e-mail afrosworkshops@gmail.com. Základní cena workshopu je 200 Kč, ale pokud budete chtít přispět více, nikdo vám v tom nebude bránit.

Dance For Help
Dance For Help
  • Kdy: sobota 19.12.2015
  • Čas: 11.00 – 12.30
  • Co: Dancehall workshop
  • Kdo: Raduš Lišková (Afros.cz)
  • Kde: Dance Art Studio, Krapkova 3, Olomouc

Více informací o akci i o lektorce najdete na www.afros.cz.

Radush

Nejnovější články

241