Pojeďte na Funkin´ Stylez 2010! - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Funkin´ Stylez, to je jeden z nejprestižnějších světových crew battlů, jehož finále se každoročně koná v německém Düsseldorfu. Letos se koná již sedmý ročník této akce a letos poprvé probíhaly (resp. ještě stále probíhají) preselekce v různých státech Evropy.

Funkin´ Stylez se každý rok účastní absolutní špička pouličního tance z Evropy, Ameriky i Asie. Letos pořadatelé slibují akci větších rozměrů než kdykoliv jindy, protože prestiž neustále stoupá.

Pokud byste se na akci rádi podívali, máte jedinečnou šanci, protože HIPHOPDANCE.CZ letos organizuje zájezd do německého Düsseldorfu. Za velmi výhodnou cenu si můžete pořídit zpáteční jízdenku luxusním autobusem Student Agency a dvoudenní vstupenku na akci. Navíc si můžete vybrat, který den chcete jet …

Můžete tak navštívit pouze hlavní část celé akce, kterou bude world team crew battle, můžete se podívat i na 1vs1 battly v kategoriích hip hop, house, popping, locking, vogue a „Me against the music“, můžete ale přijet do Düsseldorfu dříve a zajít na workshopy s porotci akci. Je to zcela na vás.

Funkin´ Stylez 2010 proběhne o víkendu 26. – 28. listopadu 2010. Naplánujte si víkend v Německu a pojeďte se podívat na jednu z největších street dance akcí v Evropě. Kompletní informace o zájezdu najdete na www.funkinstylez.cz.

Funkin´ Stylez 2010
Funkin´ Stylez 2010

RelatedPost

Nejnovější články

43