Podívejte se, kde se bude konat světové finále Juste Debout 2016 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Nejprestižnější světový street dance battle Juste Debout proběhne v roce 2016 v AccorHotels Areně v Paříži. Přesně tak se totiž nyní jmenuje Palais Omnisport de Paris Bercy, který prošel velkou osmnáctiměsíční rekonstrukcí a byl slavnostně znovu otevřen v říjnu 2015.

Zmoedernizovaná aréna zvětšila svou kapacitu o více než tři tisíce míst, díky čemuž nyní může Juste Debout sledovat až 20 300 sedících diváků. AccorHotels Arena se tak zařadila mezi pět největších světových sportovních a kulturních stánků. Společnost jí v tomto výběru dělá Madison Square Garden v New Yorku, Staples Center v Los Angeles, O2 Arena v Londýně a Mercedes-Benz Arena v Berlíně.

AccorHotels Arena nyní disponuje 30 různě velkými „místnostmi“, které jsou stoprocentně pokryty wi-fi signálem. V plánu je 130 různých akcí ročně, mezi nejbližšími to jsou např. koncerty Madonny, Janet Jackson, U2, mnoho mezinárodních sportovních klání (basketbal, házená, wrestling) a samozřejmě také Juste Debout :)

AccorHotels Arena Paris
AccorHotels Arena Paris
AccorHotels Arena Paris
AccorHotels Arena Paris
AccorHotels Arena Paris
AccorHotels Arena Paris

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

309