One Nation Project přiveze do ČR holandského tanečníka Paradoxe - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Už tento víkend proběhne One Nation Project, díky kterému navštíví několik míst v České republice v současné době velmi oblíbený tanečník Kevin Paradox z holandské crew The Alchemists. Ten v minulém roce natočil poměrně úspěšný dokument How to create your own style.

Kevin Paradox
Kevin Paradox

Jedná se o první projekt svého druhu v Ostravě. Dvě největší taneční crew v Ostravě se rozhodli spojit v rámci tohoto projektu s jednoduchým cílem – sjednotit / spřátelit se a hlavně spolu prostě sdílet lásku k tanci bez zábran danou rivalitou mezi jednotlivými skupinami.

„Původně se mělo jednat pouze o menší projekt v Ostravě, kde jsme chtěli zvednout taneční scénu“ říkají pořadatelé Dan Nguyen (Denky), Dušan Vlach (Vladu), Filip Růžička (Fifa). Nakonec se jejich nápad lehce „zvrhl“ a uspořádali tour s celosvětově známým tanečníkem Kevinem Oelenem (Paradox) po celé republice. Paradox bude mít workshopy v Praze, Brně, Ostravě, kde se bude také konat battle, a v Hradci Králové.

One Nation Project battle se bude konat 5.12.2015 v oblíbeném studentském klubu Vrtule v Ostravě Porubě. Battlovat se bude v Hiphop 1v1 a Allstyle 2v2 (Pick up your weapon koncept). Do poroty zasedne doslova dream sestava:

Paradox (Alchemist Crew), narozen v Holandsku, začal tancovat v 7 letech. Inspirován všemi formami umění, bojovými sporty, vědou a filozofií postavil základy svého vlastní stylu tance. S jeho myslí plnou teorií a srdcem naplněným uměním, nyní cestuje po celém světě a sdílí svoji vizi.

Do poroty kromě něj usednou tanečníci, kteří neskutečným způsobem změnili českou taneční scénu a stále ji posouvají vpřed. Vítězka mnoha battlů po celé Evropě a finalistka na SDK Europe 2015, úžasná, usměvavá Regina (Zoo Clan), která se svým energickým stylem patří k naprosté špičce české hiphopové scény. A když už jsme u té špičky, tak určitě nesmíme opomenout Mullu (Zoo Clan), který rovněž vyhrál nespočet battlů po celé Evropě a, i když se to zdá nemožné, tak se stále zlepšuje, vzdělává a pracuje na svém jedinečném stylu tance.

Celou akci a afterparty odehraje všem velmi dobře známý DJ Vladu (Roots Company), nejžádanější DJ na moravskoslezském kraji, který je také zván na akce po celé republice. Celým večerem vás bude provázet ostravský DJ, bývalý bboy a nyní i raper, MC Lowa (Out of control).
Registrace na battle a workshop na email ONP@post.cz.

Více informací najdet na Facebooku:

Nejnovější články

285