ONE Beat – akce, která podporuje zkušené tanečníky i začátečníky

One Beat – to je street dance battle pro děti i dospělé, který proběhne první prosincovou neděli v pražském klubu Meet Factory.

První prosincová neděle, konkrétně termín 4. prosince 2016 bude patřit tanečníkům a celé taneční komunitě, kdy v pražském klubu Meet Factory vypukne už druhý ročník tanečních battlů v rámci eventu ONE Beat. Kompletní prostor tak zcela ovládnou tanečníci všech různých stylů, kteří si mezi sebou změří své síly. V tanečním battlu tak dancers potrénují především svoji improvizaci a kreativitu.

Nezáleží na tom, kolik ti je, co tancuješ za styl nebo jak dlouho – ONE Beat je akce, která podpoří nejen pokročilé tanečníky ale i ty méně zkušené. Jedná se o event, který podporuje novou taneční generaci a hlavně jim dává možnost se neztratit v davu a ukázat svůj talent. Rozhodně je ONE Beat jedna velká zkušenost. To vše doplní dokonalé a artové prostředí Meet Factory.

Žádné cyphery či dema ale přímo real battly a pro každého ne jen jednou! Kromě nezapomenutelných zážitků a inspirace čekají úspěšné tanečníky hodnoté ceny a prize money. Taneční battle bude v dopolední a odpolední části věnovaný především dětem a juniorům, v pozdějších hodinách akce nabídne také battly Crew vs Crew All style. Děti a juniory čeká battle dvojic 2vs2 All style, nicméně v prvních kolech se bude tancovat především Hip Hop.

Karel Huřták o ONE Beat

Co prozradil o připravované akci tanečník a jeden z organizátorů Karel „Kája“ Huřták?

Rozhodli jsme se zorganizovat battle především pro mladší a nastupující taneční generaci. Když už se totiž objeví battle pro děti, je narvaný k prasknutí. Preselekce probíhají většinou formou jamů (rush hour) nebo se tanečníci vybírají z dema. Z hromady dětí se pak už do samotných battlů vybere pár nejlepších. Ostatní děti tak nemají možnost ochutnat ten pocit, kdy stojíte někomu tváří v tvář přímo v battlu. Často se tak stane, že na battle sice přijedou, ale nemají možnost si jej nakonec vyzkoušet na vlastní kůži. To jsme chtěli změnit.

Celý koncept dětských battlů je založený na tom, že každá dvojice na začátku dostane 3 životy. Prohraješ – přišel jsi o život, vyhraješ – získáváš život protivníka. Po třech kolech někdo nemá život žádný a naopak dvojice s nejvyšším počtem životů postupují do finálových kol a poté do samotného finále.

Porota ONE Beat

O tom, kdo se stane tím nejlepším z nejlepších, rozhodne porota složená z české taneční elity.

Porota 2vs2 děti a junioři

  • Bee (Left-J-Awa)
  • Berry (B-Soul Liberec)
  • Lucaso (B-Soul Liberec)
  • Battle Lady (Viva Jump Teplice)
  • Duďa (Hollywood Stars Přerov)

Porota Crew vs Crew

  • Zuzka Al
  • Mikee Krobot
  • Ondra Endrewstyle

O dokonalý sound se postará tanečník a hudební mistr DJ Fuuse. Role speakera se ujme tanečnice Šárka Kobzová.

Registrace do battlů jsou stále otevřeny a přihlásit se je možné do 1. prosince, a to přímo zde.

Katie