Pro všechny, kteří se na Vánoce chtějí naladit v rytmu hiphopové nebo houseové muziky, je na sobotu 18. prosince 2010 připraveno v pořadí již třetí vydání 2 styles battlu & party s názvem VERSUS: XMASS SPECIAL. To proběhne v olomouckém klubu 15 minut a kromě tanečních battlů se můžete těšit na výbornou muziku a samozřejmě spoustu dárků. Ale postupně …

STREET DANCE BATTLE
Battlovat se bude ve dvou kategoriích, konkrétně hip hop 1vs1 a house dance 1vs1. Mezi přihlášenými momentálně najdete tanečníky a tanečnice reprezentující následující crew: Groove Fanatics, New Side, N-Yoj! Chilli Crew, OlomouCity Dancers, Other Face Crew, PH Crew, Roots Company, SDG nebo T-Bass. Přihlášeni jsou ale i další tanečníci z Olomouce, Nového Jičína, Přerova nebo Trnavy.

Pokud se mezi ně chcete přidat a také si zatancovat v battlech, registrujte se prostřednictvím webového formuláře na http://vs.hiphopdance.cz

SPECIAL XMASS SET
Za mixem celý večer uslyšíte ostravského Dj Boruufa, který si pro vás také připravil speciální překvapení v podobě vánočního setu. Pokud tedy hledáte inspiraci na hiphopové vánoční koledy, rozhodně se doražte inspirovat. Bude to stát za to :)

STREET DANCE PARTY
Nedílnou součástí všech street dance akcí v klubu 15 minut je i party plná jamů v nejrůznějších tanečních stylech. Nemusíte mít v oblibě tedy pouze hip hop nebo house dance, ale stejně se 18. 12. 2010 můžete dosyta vyblbnout. Funky, dancehall, breakbeat, new jack swing, na to všechno zajisté dojde a na parketu bude určitě místo i pro vás.

TOMBOLA
Co dalšího nesmí na VERSUS battlu & party chybět? Samozřejmě tombola. V minulosti jsme rozdali hiphopová trika, New Ery, Conversky, vstupenky na koncert Public Enemy, taneční workshopy zdarma, spoustu drinků, atd. Vánoční vydání akce samozřejmě nemůže být výjimkou, dárků i tentokrát rozdáme spousty. Máte se na co těšit.

SLEVA DO SO REAL SHOPU PRO KAŽDÉHO
A protože jsou Vánoce, řekli jsme si, že dáme dárek každému, ať nemusí smutnit ti, kteří v tombole nebudou mít tolik štěstí. Prvních 300 návštěvníků, kteří svou účast potvrdí také ve Facebook události (odkaz zde) tedy u vstupu obdrží poukázku na slevu u hlavního partnera akce So Real Shopu, která činí až 1000 Kč. A to se před Vánoci vyplatí, co říkáte?

Podtrženo, sečteno, VERSUS: XMASS SPECIAL byste do svého sobotního programu měli rozhodně zařadit. Ať už milujete pouliční tanec nebo si jen rádi poslechnete hip hop a house music, v sobotu 18. prosince 2010 se budete v klubu 15 minut určitě dobře bavit.

VERSUS: XMASS SPECIAL | 2 styles battle & party
18. 12. 2010, klub 15 minut Olomouc
start 19h, vstup 50 Kč
http://vs.hiphopdance.cz
http://www.facebook.com/event.php?eid=132199383501630

VERSUS: XMASS SPECIAL
VERSUS: XMASS SPECIAL