Od deejayingu k rapu. Lowa představuje svůj první rapový track - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Ostravského DJ Lowu určitě dobře znají všichni tanečníci. Sám jako hiphopový tanečník v juniorské kategorii začínal (mimochodem stále u něj doma můžete narazit na ocenění z mezinárodních tanečních šampionátů), později se začal věnovat b-boyingu. Nejvíce se však prosadil jako DJ. Je to několikanásobný DJ champion v turntabilismu, koncertní DJ zlínské rapové party DeFuckTo a samozřejmě také oblíbený party DJ na mejdanech nejen na severní Moravě.

Kromě toho je Lowa jedním z promotérů největšího tanečního festivalu ve střední Evropě Beats For Love a již mnoho let jej také můžete slyšet z éteru rádia Helax, kde má i svůj vlastní pořad Out Of Control. Je také spolumajitelem produkce Optical PRO, která točila videoklipy pro interprety jako Rytmus, Ego, Tomi Popovič, Dj Wich, Majk Spirit, Igor Kmeťo, Nironic a další.

Lowa - Intro
Lowa – Intro

Aby toho všeho náhodou nebylo málo, představuje nyní Lowa i svůj vůbec první rapový track s názvem Intro. Videoklip k tomuto singlu má na svědomí Drahoslav Lysák, parťák Lowy z již zmíněné produkce Optical PRO. Ovšem Lowa na své deejayské řemeslo rozhodně nezanavřel, v singlu uslyšíte jeho vlastní scratche a cuty.

Pro stáhnutí singlu Lowa – Intro klikněte zde

Lowu můžete osobně potkat 10. října 2015 v ostravském klubu Marley, kde bude již tradičně uvádět dnes již legendární taneční akci Cropp Street Dance Battle.

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

150