O vítězi osmého TaiJay Battlu rozhodnou Viktor Milan, Regina a Madd Joker - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Battloví tanečníci na Severní Moravě si letošní podzim užívají. Sezónu zahájil na QSZ Cropp Street Dance Battlu v Ostravě a do Vánoc je čekají ještě tři další akce. Kromě One Nation Project v Ostravě nebo Ring Battlu v Havířově už tento víkend osmé pokračování Battlu TaiJay.

TaiJay Battle se tradičně koná v klubu Modrá Nudle na ostravské Stodolní ulici a jeho osmé vydání proběhne tedy v sobotu 14. listopadu 2015. Můžete se těšit na jedinečnou atmosféru, speciální koncept, nebo také na útulné prostředí klubu. Akce, na které se bude soutěžit v kategoriích Hip Hop 1vs1, Krump 1vs1, Experimental 1vs1 a All Styles 2vs2, startuje od 16:00.

Za gramofony se postaví jeden z nejoblíbenějších DJs v okolí Dj Vladu (Roots Company) a mluveným slovem bude provázet JayJay (Freestyle Alliance). Rozhodovat o tom, kdo Battle TaiJay vyhraje, bude trojice velmi známých, zkušených a úspěšných brněnských tanečníků. Jmenovitě to jsou Viktor Milan (High Edition), Regina (The Zoo Clan) a Madd Joker aka Twinn Straight Danger (Unnion Runners).

Registrovat do battlu se můžete k registračnímu příspěvku na facebookové události nebo zasláním e-mailu na adresu battletaijay@seznam.cz.

Battle TaiJay 8
Battle TaiJay 8

Nejnovější články

224