Nestůj v rohu a nezevluj na ulici, běž na Urban Culture Games

Už zanedlouho vypukne v pražském prostoru Radlické kulturní sportovny již třetí pokračování oblíbené akce UCG Warm Up vol. 3 – Street Movement. Ta přináší do naší metropole kulturu, životní styl, jednotu, umění, hudbu a nevšední party. Smyslem této akce je propojení komunity lidí, která dýchá pro stejnou myšlenku, uznává podobný životný styl, je na stejné vlně a umí kulturně žít. Je však málo příležitostí, aby se všichni tito lidé sešli na jednom místě a ve stejný čas. V sobotu 6. února od 16:00 se tak stane!

Stejně jako na všech předchozích warm up akcích, i na blížícím se pokračování si můžeš vychutnat zajímavé přednášky a workshopy s těmi nejpovolanějšími ve svém “oboru”. Jak už samotný název napovídá, Urban Culture Games je o příležitosti, ve které se člověk může ukázat ostatním a mnohdy i sám sobě. Ukázat, co v něm je za potenciál a zároveň si může změřit své síly. UCG není jen akce, ale je v tom daleko víc. Návštěvníci tak mohou načerpat novou inspiraci, ale zároveň si vše vyzkoušet na vlastní kůži. Tohle ve školních osnovách rozhodně nenajdeš!

Třetí pokračování bude právě ve znamení Street Movement. Můžeš se těšit na Free running nebo-li Parkour, Street workout či Kalistheniku. Do těchto oblastí tě zasvětí borci z In Motion!

O skvělou hudbu se postarají ostřílení DJs Fuuse / Projekt AWA (Art With Attitude) a Forrest Pine Double Jam. Vstup na akci i after party je zdarma a to pro všechny.

Zavzpomínej na Urban Culture Games 2015

Katie

RelatedPost

Nejnovější články

411