Na DFA5 se High Edition poprvé představí v plném počtu

Další minirozhovor k blížímu se pátému pokračování crew battlu Dancefloor Attack nám poskytla Alina z High Edition.

Právě brněnská High Edition je další z osmičky crews, které jsou přímo nominovány na Dancefloor Attack 31. ledna 2010 v Hradci Králové. O zbývající čtyři místa se popere 16 skupin v preselekci – ta je plánována na 17. ledna 2010 v Pardubicích.

V jakém složení na battle pojedete?

Letošní DFA je pro nás velkou premiérou, co se složení tanečníků týče. Poprvé nastupujeme v plném počtu, čili 10 tanečníků. Máme mezi sebou nové talentované přírůstky, a tak se těším na vzájemné spolupráci :)

Na jakou show, ve vašem provedení, se můžou diváci těšit? Už máte v hlavě něco konkrétního?

Show tedy demo…momentálně je to stále ve „výrobě“, ale jedno je jasné našim cílem je úkázat kvalitní tancování, ve spojení propracované choreografie a to vše na parádní hudbu … co víc o tom říct :)

Jaké máte ambice pro letošní rok?

Ambice … nevím, nepatříme mezi crew, které musí za každou cenu vyhrát. Naším hlavním cílem je nezapadnout mezi demový průměr, chceme se stát zapamatovatelným nebo lépe řící nezapomenutelným bodem na DFA a taky ukázat na naše vlastní chápání pojmu dema v HE. A hlavně nás to vše musí bavit. Pokud ze sebe budeme mít dobrý pocit, tak není podstatné, jestli jsme 1. nebo 58. A o tom to je …

A máš tedy tip, kdo by letos mohl DFA vyhrát?

Je těžko říct jednoznačný tip. To vše nezáleží ani trochu na tom, jaké výsledky byly v posledních ročnících, či na jiných soutěžích. Tento fakt také souvisí s porotou, která je na každé soutěži jiná a tak upřednostňuje jiné priority… Hlavně se v poslední době začínají na cz scéně ukazovat další novější skupinky, které mohou pěkně zamotat celou soutěž … a to je dobře!

V čem je pro vás Dancefloor Attack výjimečný?

Hehe, odpověď je asi taková, že je to jedna z mála soutěží crew vs. crew, která nemá nic společného s žádnou taneční organizací, unií, společností a bůh ví, čím vším … jediné, co by bylo, myslím si, nejen našim přáním, je to, že nemusí být na DFA ani ohňostroj ani světelná show … Ale především bychom si vážili kvalitní zahraniční poroty, která by mohla vnést nový pohled na crew battly v CZ vodách.

High Edition

High Edition

Dejv

RelatedPost