Na DFA5 se High Edition poprvé představí v plném počtu - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Další minirozhovor k blížímu se pátému pokračování crew battlu Dancefloor Attack nám poskytla Alina z High Edition.

Právě brněnská High Edition je další z osmičky crews, které jsou přímo nominovány na Dancefloor Attack 31. ledna 2010 v Hradci Králové. O zbývající čtyři místa se popere 16 skupin v preselekci – ta je plánována na 17. ledna 2010 v Pardubicích.

V jakém složení na battle pojedete?

Letošní DFA je pro nás velkou premiérou, co se složení tanečníků týče. Poprvé nastupujeme v plném počtu, čili 10 tanečníků. Máme mezi sebou nové talentované přírůstky, a tak se těším na vzájemné spolupráci :)

Na jakou show, ve vašem provedení, se můžou diváci těšit? Už máte v hlavě něco konkrétního?

Show tedy demo…momentálně je to stále ve „výrobě“, ale jedno je jasné našim cílem je úkázat kvalitní tancování, ve spojení propracované choreografie a to vše na parádní hudbu … co víc o tom říct :)

Jaké máte ambice pro letošní rok?

Ambice … nevím, nepatříme mezi crew, které musí za každou cenu vyhrát. Naším hlavním cílem je nezapadnout mezi demový průměr, chceme se stát zapamatovatelným nebo lépe řící nezapomenutelným bodem na DFA a taky ukázat na naše vlastní chápání pojmu dema v HE. A hlavně nás to vše musí bavit. Pokud ze sebe budeme mít dobrý pocit, tak není podstatné, jestli jsme 1. nebo 58. A o tom to je …

A máš tedy tip, kdo by letos mohl DFA vyhrát?

Je těžko říct jednoznačný tip. To vše nezáleží ani trochu na tom, jaké výsledky byly v posledních ročnících, či na jiných soutěžích. Tento fakt také souvisí s porotou, která je na každé soutěži jiná a tak upřednostňuje jiné priority… Hlavně se v poslední době začínají na cz scéně ukazovat další novější skupinky, které mohou pěkně zamotat celou soutěž … a to je dobře!

V čem je pro vás Dancefloor Attack výjimečný?

Hehe, odpověď je asi taková, že je to jedna z mála soutěží crew vs. crew, která nemá nic společného s žádnou taneční organizací, unií, společností a bůh ví, čím vším … jediné, co by bylo, myslím si, nejen našim přáním, je to, že nemusí být na DFA ani ohňostroj ani světelná show … Ale především bychom si vážili kvalitní zahraniční poroty, která by mohla vnést nový pohled na crew battly v CZ vodách.

High Edition
High Edition

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

91