Na Beats For Love proběhne šest street dance battlů, přijede i slovenská dancehallová ikona - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Stejně jako v loňském roce se i letos v rámci festivalu Beats For Love můžete těšit nejen na 350 deejayů z celého světa, kteří se během čtyř dnů představí celkem na 11 stagích, ale také na zajímavý doprovodný program, kterému na urban stagi vévodí Beats For Love Street Dance Battle 2015 v režii street dance magazínu HipHopDance.cz.

Loňský ročník Beats For Love Street Dance Battlu provázela velmi pohodová atmosféra, ve které se nejvíce dařilo domácím tanečníkům. V hiphopových kategoriich se do finále probojovali Mario (Beat Up), BooBoo (Obývák Crew), Anežka & Natka (Nicola´s Dance Unico) a Kwakwa & Kachna (Beat Up), v house dance zabodovala Obývák Crew, v poppingu zase ostravský Beat Up. V dancehallovém finále se potkaly May (Roots Company) a Daddynka (DN´s Crew), ve velké konkurenci mezi b-boys se zase dařilo Wegets a Outclass Rockers.

Line-up letošního Beats For Love nabídne šest street dance battlů

V pátek 3.7.2015 a sobotu 4.7.2015 se bude v unikátním prostoru ostravského Industrial Parku v Dolních Vítkovicích soutěžit hned v šesti street dance stylech. Stejně jako v loňském roce si na své přijdou příznivci tanečních stylů hip hop, house dance, popping a dancehall, nebude chybět ale ani break dance (b-boying) battle. Novinkou oproti loňskému ročníku bude divácky velmi atraktivní crew battle (battle skupin).

Taneční battly budou rozděleny do dvou dnů, začínat se bude vždy okolo 16:00 hod. Po jejich ukončení bude samozřejmě probíhat klasický festivalový program, tanečníci mohou k přespání do druhého dne využít stanové městečko nebo nedaleký hotel.

PÁTEK 3.7.2015
– hip hop 1×1
– house dance 1×1
– b-boying (break dance) 2×2

SOBOTA 4.7.2015
– popping 1×1
– dancehall 1×1
– street dance crew battle (3-5 tanečníků v jedné crew)

Na Beats For Love přijede slovenská dancehallová ikona

Aron "Mitu" Tesfaye

Porota bude odtajňována postupně, nicméně všechny tanečníky a dancehallové fanoušky nejen z České republiky určitě potěší přítomnost slovenské dancehallové ikony Aron „Mitu“ Tesfaye.

Mitu se narodila v Addis Abeba, hlavním městě Etopie, na Slovensku žije od svých 10 let. Je to velmi úspěšná tanečnice a lektorka, pravidelně vyučuje v Bratislavě, ale velmi často také na zahraničních akcích (Anglie, Slovinsko, Maďarsko, Rakousko, atd.). Na kontě má mnnoho úspěchů, ať jsou to vítězství v battlech, účinkování v televizních nebo divadelních show, spolupráce s hudebními umělci (Nicole J. McCloud, Beenie Man, Black Eyed Peas, atd). Natáčela také vůbec první dancehallový videoklip v ČR.

Aron se v současné době věnuje také organizaci dancehallových workshopů, na Slovensko díky ní dorazili např. Blacka di Danza z USA, Rodrig di Bakoro z Francie nebo Andre Cosmi z Jamajky. Právě do kolébky dancehallu se sama nedávno také podívala a se svými zážitky se se čtenáři HipHopDance.cz podělila v rozhovoru: „Aron Mitu: Party na Jamajce musíte zažít, YouTube nestačí“.

Přihlášky na Beats For Love Street Dance Battle spuštěny

Od dnešního dne se také všichni tanečníci mohou přihlašovat do jednotlivých kategorií na Beats For Love Street Dance Battle 2015, a to vyplněním formuláře na www.hiphopdance.cz/b4l. Vstupné na festival, resp. startovné na battle je zdarma, jedinou podmínkou je zakoupení speciálního ekologického kelímku za 50 Kč / den, resp. 100 Kč / 3 dny.

Beats For Love Street Dance Battle 2015

BEATS FOR LOVE STREET DANCE BATTLE 2015

3.-4.7.2015, INDUSTRIAL PARK DOLNÍ VÍTKOVICE, OSTRAVA
INFO & PŘIHLÁŠKY: WWW.HIPHOPDANCE.CZ/B4L

Nejnovější články

207