Lord of the R!ng vyhrál Siňor z Bezmasacrew - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

V sobotu 21. listopadu 2015 proběhlo na havířovském clubu Remix 6. kolo battlu R!NG + L.O.T.R., kterého se zúčastnilo plno tanečníků z ČR, Polska i Slovenska. Akce vybudila dobrou atmosféru a naplnila taneční konkurenci.

Každý si přišel na své, a to z důvodu velkého výběru různých tanečních stylů, ze kterých máme další nominované na L.O.T.R. 2016. Rychlý průběh soutěže díky velkému počtu battlů byl pro určité styly poněkud nepříznivý, ale nakonec vše proběhlo zdárně tak jako mělo. Dále jsme se konečně dočkali velkého finále, kdy se ukázali jen ti nejlepší z minulých kol.

Konkurence na L.O.T.R. 2015 byla poloviční, jelikož nedorazili všichni nominovaní a jejich nominace tak propadá. V tomto battlu, který má hlavní koncept Commercial, nám nejvíce zazářil bboy Siňor z Bezmasacrew se svým excelentním a humorným tanečním projevem, jehož výsledky samotného dovedli až na velké finále L.O.T.R. 2015, které i na konec vyhrál. Tímto jeho nominace a nominace loňského lorda bude na nový koncept K!NG of the R!NG, která je zatím v jednání.

Finalisté R!ng 6

Bboy kids
1. Majko/Toby (Sl)
2. Patrik Matula/Lenka Skaličková (Sl)

Bboy adults
1. Iggy/Jake (Bezmasacrew)
2. Valerio/Vlad (Sl)

Hiphop
1. Iggy (BMC)/Kick (Alyaschca crew)
2. Fero (TheZooClan)/Batteries (AllStyleUnit)

Dancehall
1. May (RootsCompany)
2. Nela (AIM)

Allstyle
1. Siňor/Iggy/Luccy/Fero/Kufa (Brno dance tripes)
2. Denis/Linchi/Žampion/Ox/Toby (Wegets Freestyle Aliance)

L.O.T.R. 2015
1. Siňor (Bezmasacrew)
2. Patrik Matula (Sl)

RelatedPost

Nejnovější články

159