Juste Debout je zpět, zažijte světové finále na vlastní kůži 

Po dvouleté pauze způsobené rekonstrukcí haly Bercy (podívejte se, jak hala vypadá teď) se vrací nejprestižnější světový street dance battle Juste Debout. V první polovině ledna odstartovaly kvalifikace po celém světě, které vyvrcholí světovým finále začátkem března v Paříži.

Juste Debout Tour 2016 má za sebou kvalifikace v Japonsku, Číně a Polsku. Poslední lednový víkend se tour přestěhuje do Ruska a Dánska, během února pak proběhnou preselekce v Itálii, Nizozemí, Francii (Toulouse), Švýcarsku, Německu, Indii, Španělsku a Anglii. To vše proto, aby se ti nejlepší tanečníci z celého světa mohli potkat 4.- 6. března 2016 na finále Juste Debout 2016 v Paříži.

Už teď víme, že do Paříže se po několika letech probojovali také čeští tanečníci, konkrétně Duďa & Mikee (Hollywood Stars, The Next Movement), když zvítězili v polské kvalifikaci locking battlu 2×2. Pokud je chcete vidět tancovat naživo společně s dalšími tanečníky top světové úrovně, pojeďte se na Juste Debout 2016 podívat.

Zájezd na Juste Debout 2016

HipHopDance.cz už po několikáté organizuje zájezd z ČR na tuto jedinčnou akci. Kromě skvělého zážitku v podobě finálového dne můžete navštívit množství workshopů nejen s porotou Juste Debout, která je letos ryze dámská, ale sami se můžete zúčastnit také pařížské kvalifikace 4.3.2016. Kromě toho vás čekají také party a další doprovodné akce.

Veškeré informace o českém zájezdu na Juste Debout 2016 najdete na www.hiphopdance.cz/juste-debout, ale s přihlašováním moc neváhejte, uzávěrka je už 31.1.2016.

KOMPLETNÍ INFORMACE O ZÁJEZDU NA JUSTE DEBOUT 2016

Nalaďte se a podívejte se, jak to vypadalo na zatím posledním Juste Debout:

RelatedPost

Nejnovější články

419