Léto je tady, vyberte si z nabídky tanečních kempů - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Léto se nezadržitělně blíží, a proto pro vás opět máme nabídku letních street dance kempů, které proběhnou v tuzemských luzích a hájích. Do Česka i letos dorazí mnoho velmi kvalitních lektorů z celého světa, proto pokud se chcete tanečně vzdělávat, máte přes léto ideální příležitost.

Většina z níže uvedených akcí má také svůj program pro juniory, který je buď součástí dané akce nebo samostatně v jiném termínu. Informace najdete na stránkách jednotlivých letních kempů, odkazy přikládáme.

STREET DANCE KEMP EUROPE | 29.6. – 6.7.2014

Jedenáctý ročník bezpochyby nejprestižnější letní street dance akce u nás, která se již pravidelně koná v Jedovnicích u Brna. Můžete si zakoupit několik druhů karet a navštívit tak workshopy, které vám budou nejvíce vyhovovat – pro začátečníky, pro pokročilé tanečníky, jen b-boy workshopy, jen house dance workshopy, atd. Opět dorazí množství lektorů z celého světa, např. King Charles (USA), Marquest (USA), Caleaf Sellers (USA), Camron One Shot (FRA), Jeff Selby (USA), Hiro (JPN), atd.
více informací o SDK Europe 2014

FEEL THE BOUNCE SUMMER | 26.7. – 30.7.2014

V Brandýse nad Labem proběhne letní kemp taneční skupiny Feel The Bounce. Jako hlavní host zde bude vyučovat Ichigo z Francie, zbytek lektorského týmu zajistí čeští a slovensští tanečníci (Johny Perfecto, Marow, Sanchez, Angelpop, Zizoe, Svatka Kobzová, atd.).
více informací o Feel The Bounce Summer 2014

SUMMER STREET DANCE SCHOOL | 26.7. – 31.7.2014

Akci Summer Street Dance School pořádá již tradičně BDS Academy ve Svoru u České Lípy. Vyučovat budou především „domácí“ lektoři BDS, jako host na Summer Street Dance School dorazí Carli Jefferson (UK).
více informací o Hip Hop Meetingu 2014

SUMMER DANCE STAGE | 26.7. – 2.8.2014

Další letní kemp můžete navštívit v Jiřetíně pod Jedlovou, což je na rozhraní národního parku České Švýcarsko. Akci organizuje další pražská taneční škola Dancers 4 You a kromě lektorů této taneční školy zde budou vyučovat např. Linda Rančáková (Dance 2XS), Eliška Bolečková (Projekt AWA) nebo Adéla Judasová (Art 4 People).
více informací o Summer Dance Stage 2014

HIP HOP MEETING | 3.8. – 9.8.2014

Nezdá se to, ale Hip Hop Meeting v Třešti proběhne už po osmé. Každý rok na něm vyučují především choreografové z USA (letos Anthony Lee, Mike Song, Miguel Antonio, Jun Quemado). Pro mnohé bude lákadlem také ruská tanečnice DHQ Fraules, která vyučuje především vogue, ale také dancehall a twerk. Na Hip Hop Meeting dojede i úspěšná česká tanečnice Jája Vaňková.
více informací o Hip Hop Meetingu 2014

HIP HOP HOLIDAY | 10.8. – 16.8.2014

I Severní Morava má svůj taneční kemp, který pořádá ostravská Roots Company v Trojanovicích. Na Hip Hop Holiday budou kromě „domácích“ lektorů vyučovat také Sanchez (Rhythm Of Soul), Mulla Zuev (The Zoo Clan), Zizoe (JAD Company), Adéla Tomešová (T-Bass) nebo Boruuf (All In Move).
více informací o Hip Hop Holiday 2014

B.O. SUMMER | 17.8. – 23.8.2014

V Máchově Mlýně (cca 70 km od Prahy) proběhne další letní kemp nazvaný B.O. Summer. Pořádá jej pražská taneční škola B-Original a vyučovat zde budou přední čeští a slovenští tanečníci, např. Zizoe, Spunkey, T-Boy, Miss Bibi, Marow, atd.
více informací o B.O. Summer 2014

Pokud jste si z výše uvedených kempů nevybrali, prozkoumejte nabídky vašich oblíbených tanečních škol. Řada z nich pořádá v létě své soustředění, které je ale otevřené široké veřejnosti. Další alternativou jsou pak taneční tábory, kam jsou čím dál častěji také zváni přední čeští lektoři. Tábory pořádají např. Agentura 7, Agentura TaPaZa, Agentura H+H a monoho dalších.

SDK Europe

Dejv

Nejnovější články

296