Les Twins míří na Urban Dance Showcase - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Les Twins
Les Twins

Organizátoři Urban Dance Campu a Urban Dance Showcase přichystali několik novinek. A jednou z nich je, že se se svou jedinečnou show v německém Lörrachu představí také francouzská dvojčata Les Twins.

Larryho a Laurenta určitě velmi dobře znáte z loňského podzimu, kdy vůbec poprvé navštívili Českou republiku. Vyučovali v Praze a Ostravě, ale se svou show se představili také na battlu Rock Tha Floor.

LES TWINS @ ROCK THA FLOOR 2009

Mezi dalšími tanečníky, kteří se se svou show představí na Urban Dance Showcase, jsou nově také Lilou, Junior, Cico, Tight Eyez, Franqey nebo Iron Mike. Celkem se ale můžete těšit na zhruba dvacítku tanečníků a choreografů z Evropy, USA i Asie. Jejich kompletní seznam najdete na www.urbandance.eu.

O tom, že Urban Dance Showcase, která proběhne 31. července 2010 v Lörrachu (Německo) bude stát za to, nemusíte pochybovat. Stačí si na YouTube vyhledat videa z loňského ročníku.

Vstupenky jsou k mání již od 25 EUR, pro objednání pište na e-mail info@urbandance.eu.

Urban Dance Showcase 2010
Urban Dance Showcase 2010

Pokud však chcete vidět Les Twins a spol. zdarma, máme pro vás exkluzivní vstupenky. Ty si můžete vybattlovat už příští víkend na ostravském battlu Keep It Funky! Kompletní informace a registraci na battle hledejte na funk.hiphopdance.cz.

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

60