Legendární battle dostane občanku, blíží se Queens Style Zone 15 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Queens Style Zone, to je dnes již legendární street dance battle, který se v roce 2014 dočká svého patnáctého vydání. Stane se tak v sobotu 29. března 2014 na již tradičním místě, v klubu Marley na výstavišti Černá louka v Ostravě.

I když je již několik let Queens Style Zone velmi významným pojmem mezi tanečníky nejen v ČR, organizátoři se stále drží konceptu, díky kterému tato akce vznikla. Hlavním cílem projektu je totiž zorganizovat akci, díky které se mohou setkávat tanečníci z různých koutů České republiky, Slovenska nebo Polska (začínající i pokročilí), předávat si zkušenosti i inspiraci. Zároveň jde o jedinečnou příležitost, jak na Severní Moravě dostat street dance do povědomí širší věřejnosti.

Queens Style Zone je vždy místem se skvělou atmosférou. Všechny návštěvníky akce (tanečníky i diváky) spojuje stejný koníček, a to street dance nebo hiphopová kultura všeobecně. Netancuje se zde o peníze, ale o respekt, který je mnohem cennější. Proto prosíme všechny účastníky akce: Podporujte ty, kteří zrovna budou na parketě. Zaslouží si to už jen kvůli tomu, že dělají to, co máme všichni rádi.

A na co se můžete v rámci Queens Style Zone 15 těšit? Battlovat se bude v kategoriích hip hop 1×1, allstyle 3×3 (hip hop, house, funk), popping 1×1 a b-boying 1×1. V programu ale nechybí ani dancehall jam nebo hip hop & house after party. Za kola z oceli se postaví Dj Vladu (Roots Company / CZE), který o svých kvalitách přesvědčil na třináctém a čtrnáctém pokračování akce. Za mikrofonem bude celou akci tradičně „řídit“ rezident Queens Style Zone Mr. Lowa (rádio Helax / CZE).

Hodnotit výkony tanečníků tentokrát budou: bývalý b-boy, v současnosti úspěšný hiphopový tanečník a popper Polar (Co Jest Crew / POL), nejúspěšnější popper v historii Queens Style Zone a zároveň tanečník se všeobecným rozhledem Fizzy (BreakFans / SVK) a oblíbený b-boy, který si už ale nejedno vítězství odvezl i z battlů v hip hopu a allstylu Iggyboy (Bezmasa Crew, Beat Up / CZE, RUS).

Kompletní informace o Queens Style Zone 15, který proběhne 29.3.2014, najdete na www.qsz.cz, kde se také můžete přihlásit do battlů hip hop 1×1, allstyle 3×3, popping 1×1, b-boying 1×1.

Nezapomeňte svou účast potvrdit také na facebook události, kde najdete nejaktuálnější informace.

Queens Style Zone 15 | street dance battle
Queens Style Zone 15 | street dance battle

RelatedPost

Nejnovější články

280