Left J-AWA jsou vítězi Dancefloor Attacku 2014 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Dancefloor Attack 2014
Dancefloor Attack 2014

Dancefloor Attack 2014 je minulostí. Devátý ročník prestižní crew battlu, který již tradičně organizavala taneční skupina T-Bass v Hradci Králové, proběhl uplynulou neděli 19. ledna 2014.

Navzdory všem plánům letos kvůli malému počtu přihlášených skupin neproběhla kvalifikace v Padrubicích v předvečer finále, jak tomu několik posledních let bylo zvykem. Naopak o to více více tanečníků bylo možno vidět přímo ve finále v královehradeckém Aldisu. Všichni přihlášení totiž automaticky postoupili do finále.

K přímo nominovaným crews BDS Academy (Praha), Left Love (Praha), Last Minute (Praha), Surikaty v mlhe (Slovensko), B-Fresh (Brno), Avengers / BDS Next Generation (Praha), High Edition (Brno), Respect Us (Karlovy Vary) se tedy přidali např. B-Original (Praha), A-Styl (Liberec), X-Style Europe (Praha), Viva Jump (Teplice), Street Busters (Jihlava), Beat Up (Ostrava), Beat Up (Brno), Alyaschca Crew (Olomouc), Bud Side (České Budějovice), atd.

Přihlášky se nakonec dolaďovaly i na poslední chvíli, některé nominované crews nepřijely, jiné přijely v pozměněném složení (a s pozměněným názvem), a byly i takové, co se přihlásily tzv. za pět minut dvanáct.

Jako vždy proběhlo první kolo formou připravených show, ze kterého porota vybrala následující postupující do battlu: Left J-AWA, Ladadee, B-Fresh, Alyaschca Crew, B-Soul, B-Original, B-Fresh, High Edition, BDS Next Generation.

Klasickým pavoukem až do finále prošli Left J-AWA a High Edition a jak už asi víte, absolutním vítězem Dancefloor Attack 2014 se stali Left J-AWA (CZ/BRA).

Mrkněte na showcase vítězů a také na finálový battle. Další videa z DFA 2014 sledujte v naší sekci Viděli jsme na úvodní straně webu.

Left J-AWA
Left J-AWA

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

145