Lady Mel, Enrythm a Wahe míří na speciální workshop do Prahy - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

6. prosinec. Toho dne roku 1774 zavedla Marie Terezie povinnou školní docházku. Že se neradi učíte? Tak pozor, 6. prosince letošního roku proběhne akce, na kterou se budete těšit a kde se zaručeně naučíte něco nového.

Taneční centrum STAGE vám přináší jedinečnou šanci absolvovat workshop s těmi nejlepšími z hiphopové taneční scény. Odpoledne dne 6. prosince se uskuteční hned 5 různých tanečních lekcí, včetně poppingu s ikonou street dance a freestyle tancování, Wahem. Spolu s ním se do Stage vrátí nejúspěšnější slovenská hiphopová tanečnice, Lady Mel, a italský tanečník Enrythm.

Kdo jsou tito lektoři (pro případ, že byste to náhodou nevěděli)?

Slovenka Lady Mel (vlastním jménem Melánie Kasenčáková) se proslavila spoluprací s takovými světovými hvězdami, jako je Kanye West, Black Eyed Peas nebo Snoop Dogg. V roce 2005 založila Hip Hop Fakultu, která patří mezi nejlepší street dance školy na Slovensku. Lady Mel vedla workshopy na Slovensku, v Čechách a také ve slovinské Ljublaně. Sama se učila u světových mistrů, jako je Eddie Morales, Cicely a Olisaa, studovala na prestižní Broadway Dance Center v New Yorku. Jako choreografka se podílela na mnoha módních přehlídkách a také na filmech.

Ital Enrico Ravegnani aka Enrythm je, co se týče hip hopové kultury, všestranný umělec. V roce 2000 začal jako bboy a sklízel úspěchy ve Francii i v Itálii. O pět let později se začal věnovat tanci a slavný Mr. Byron jej vzal na turné po celém světě. Od roku 2010 své zkušenosti rozvíjí na mnoha velkých projektech a to od TV shows až po jeviště v Las Vegas. Enrythm je také hudebník – jeho první album „Space is my Ghetto“ vyšlo v roce 2013, soustředil se v něm na různé nové techniky, které se v hiphopové hudbě zřídka používají (napr. houseové melodie, nebo tranceové zvuky).

Wahe pochází z Armenie a je ikonou street danceového undergroundového a freestylového tancování v ČR. Také on začínal jako bboy, a to ve skupině Disko Satelit, se kterou vyhráli mnoho battlů a jamů, jako například Battle Of The Year Czech 2004. Později se začal specializovat na 4 nejznámější street danceové styly – House Dance, Popping, Locking a Hip Hop. Úspěšně působil ve skupině Dance 2XS a momentálně se věnuje lektorské činnosti na české i mezinárodní taneční scéně. Je zakládajícím členem funkové taneční skupiny Boogaloosers, která se snaží udržet a předávat funkstyles a soul dances dál.

Workshop s Lady Mel, Wahem a Enrythmem se koná ve Stage Praha dne 6. prosince 2014 a je zakončen jamem. Využijte této jedinečné příležitosti a rezervujte si místa!

Harmonogram:

14:00 – 15:30 Lady Mel – Hip Hop
15:45 – 17:15 Wahe – Poppin´
17:30 – 19:00 Enrythm – Hip Hop
19:15 – 20:15 Enrythm – Beat Makerin´
20:15 – 22:00 Jam

Cena:

350 Kč/1 lekce
600 Kč/2 lekce
750 Kč/3 lekce
Workshop Pass 1000 Kč
Jam 100 Kč/os, pro účastníky workshopu zdarma

Lady Mel, Enrythm, Wahe Workshop

Nejnovější články

132