Která Hip Hop / Street Dance formace roku 2016 je nejlepší?

Pokud se věnujete tanečním formacím a jezdíte na nejrůznější soutěže, určitě jste už viděli spoustu choreografií. Některé z nich nebyly špatné, jiné byly opravdu promakané. My jsme se ale rozhodli, že najdeme tu skutečně nejlepší. Pomůžete nám vybrat, která Hip Hop / Street Dance formace roku 2016 si toto označení zaslouží?

NOMINUJ NEJLEPŠÍ FORMACI ROKU 2016

Hledáme nejlepší taneční choreografii letošního roku

V prvním kole sbíráme tipy na choreografie, které se na soutěžích objevily v letošním roce. Je přitom úplně jedno, jestli jde o formaci mini, dětskou, juniorskou, hlavní věkové kategorie nebo seniorskou. Nezáleží ani na tom, jestli soutěžila pod Czech Dance Organization, Taneční skupinou roku, Svazem učitelů tance, na Mia Festivalu nebo na kterékoliv jiné taneční soutěži. Umístění na soutěži pro nás v tuto chvíli není rozhodující, stejně tak ani to, jakou hudbu choreograf ve formaci použil. Podmínka pro nominaci je totiž jediná = musí jít o českou taneční skupinu / školu / studio. Pokud se vám tedy nějaká choreografie opravdu líbila, dejte nám o tom vědět.

Jak to bude dál?

Ze všech tipů, které k nám dorazí do 31.5.2016, vybereme 15 choreografií, které se mezi nominacemi objeví nejčastěji. Druhé kolo pak bude probíhat v průběhu června 2016 formou veřejného hlasování.

To ale není vše. V zeptáme se totiž i na odborný názor porotců, kteří letošní formace na soutěžích hodnotili. Určitě se tak dozvíte velmi hodnotné informace o tom, proč je nějaká choreografie úspěšná a jiná ne. Třeba vám to pomůže při vymýšlení a stavbě choreografie pro příští rok.

Dárek dostane i jeden z vás

Ze všech došlých tipů na nejlepší Hip Hop / Street Dance formaci roku 2016 vybereme jeden, jehož autor získá 1000 Kč poukázku na nákup v jakékoliv prodejně Cropp v ČR.

Hip Hop / Street Dance formace roku 2016 – nominace

Tvoje jméno a příjmení

Tvůj email

Taneční skupina + název choreografie

Věková kategorie

Odkaz na video (YouTube, Facebook, Vimeo, ...)

Pár slov o formaci
Kdy a kde jsi formaci viděl/a, proč se ti líbí, ...

Novinky ze světa street dance*


* Novinky ze světa street dance je měsíční e-mailový zpravodaj HipHopDance.cz. Obsahuje přehled aktuálních novinek z české i zahraniční street dance scény, přehled chystaných soutěží i workshopů, tipy na taneční videa, hudbu pro tanečníky, atd.

[recaptcha]

RelatedPost

Nejnovější články

597