Krump Workshop vol. 3 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Krump Workshop vol. 3
Krump Workshop vol. 3

Po úspěchu dvou krumpových workshopů v loňském roce připravilo 331 Dance Studio Olomouc třetí vydání. Speciální dvouhodinová lekce proběhne opět pod vedením Twinn Dakodaka (Warriorz), opět se můžete těšit na výuku základů tohoto tanečního stylu, choreografii, ale samozřejmě také potřebné know-how.

Twinn Dakodak je přední osobnost krumpové scény v ČR, uznávaný krumper, lektor i porotce. Pochází z Prostějova, kde založil BFS Kru´mpers, později byl přijat do známé Warriorz Fam reprezentující Švýcarsko.

Krumpu se u nás poslední dobou velmi daří. Čeští krumpeři patří mezi evropskou elitu, věnuje se mu zde i poměrně nezanedbatelné množství dívek. Pokud i vás krump zajímá a rádi byste se mu věnovali více aktivně, rozhodně doražte. Workshop je určený i absolutním začátečníkům bez ohledu na věk nebo pohlaví.

A teď to nejdůležitější. Workshop proběhne v neděli 3. listopadu 2013 v 331 Dance Studiu Olomouc (www.331.cz). Kompletní informace o workshopu včetně přihlášky na něj najdete na www.331.cz/akce_krump.html.

Krump Workshop vol. 3
Krump Workshop vol. 3

331dancestudio

Výuka tance at 331 Dance Studio Olomouc
Taneční studio v Olomouci, které se zaměřuje na výuku street dance (hip hop, house dance, mtv dance, dancehall, atd.).
331dancestudio

RelatedPost

Nejnovější články

142