Že v ČR nebyl dlouho žádný krump battle? Ví to všichni, a proto jsou už teď všichni krumpeři řádně nažhavení na Bounce Battle 2, který 20.02.2010 proběhne ve Zlíně. Ano, už za týden se můžete těšit na opravdový krump masakr, do zlínského Music Landu se totiž sjede kompletní krumpová elita z celé republiky.

Přijedou např. Union Runners z Brna, BFS Kru´mpers z Prostějova, nebudou chybět domácí Rude Kings ani krumpeři ze Slovenska, no a v neposlední řadě se představí zcela nová crew Original Krumpers z Prahy. Prostě pokud vám krump alespoň trochu něco říká, ve Zlíně byste určitě neměli chybět. Budete mít jedinečnou možnost porovnat ty nejlepší krumpery z ČR nebo se přímo zúčastnit battlu. Pokud jste se rozhodli pro druhou možnost, registrujte se prostřednictvím webového formuláře., ale nejpozději do středy 17. února.

V porotě nečekejte žádná béčka, ale top krumpery v ČR. Union Runners z Brna bude zastupovat Domino aka Snipee, za prostějovské BFS Kru´mpers pak v porotě usedne MaraSt. Něžnější pohlaví (i když těžko říct, jestli se tomu tak v případě krumpu dá říkat) bude zastupovat Aron aka Mitu z košické L´MC.

Kromě krumpu se můžete přihlásit také do battlů hip hop 2vs2 nebo dancehall 2vs2. Prostě na Bounce Battlu 2 si určitě vyberete. Kompletní informace o akci najdete na bounce.hiphopdance.cz.

A na závěr malá inspirace v podobě nejnovější show prozatím nejúspěšnější krump fam u nás – Union Runners na Dancefloor Attack vol. 5.