Kontakt

ŠÉFREDAKTOR

REDAKCE

O NÁS

HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag je magazín věnující se pouličnímu tanci v České republice i zahraničí. Najdete zde informace o soutěžích, battlech a workshopech, novinky z domácí i světové street dance scény, reportáže z akcí, fotoreporty, videa, rozhovory, výsledky soutěží, atd.

Vznikl v roce 2009 a i přes několik konkurenčních projektů je dodnes jediným stálým poskytovatelem novinek ze street dance scény na českém internetu. Za uplynulých více než pět let prošel HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag několika vizuálními úpravami. Autory cca 1500 článků (některé z nich kvůli neaktuálnosti na našem webu již nenajdete) bylo více než dvacet redaktorů, prozatím nejčtennějším článkem je Reportáž o návštěvě Les Twins v ČR.

Chcete se stát redaktorem a psát o street dance v ČR nebo zahraničí, o nové hudbě pro tanečníky, prezentovat své fotoreporty nebo videa? Neváhejte a kontaktujte nás.

PRO ORGANIZÁTORY

Organizujete street dance battle, taneční soutěž nebo workshop? Informace o akci vložte zdarma do Kalendáře street dance akcí, můžete také napsat článek do sekce Pozvánky. Pokud chcete, aby akce byla opravdu hodně vidět, propagujte ji. S organizací akce vám také rádi pomůžeme.

NAPIŠTE NÁM

[contact-form-7 id=“9019″ title=“Kontakt“]