Keep It Funky! 2011 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Keep It Funky! 2011
Keep It Funky! 2011

Po loňském úspěšném premiérovém vydání je tu druhý ročník jediného čistě funkového battlu v ČR. Keep It Funky! 2011 proběhne v sobotu 18. června 2011 v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka.

Těšit se můžete na 1×1 battly v kategoriích popping, locking, breaking (b-boying), waacking & MJ (Michael Jackson) style, ale samozřejmě také na spoustu funkových jamů. Po skončení soutěžní části vás čeká stejně jako loni Michael Jackson´s tribute party s největšími hity krále popu, exkluzivními remixy, ale samozřejmě také dalšími funkovými peckami.

Pokud máte rádi funky music v jakékoliv podobě, je tato akce určena právě vám. Přijďte si užít jedinečnou funkovou atmosféru, dobře si zatancovat, poslechnout si funkovou selekci deejayů Barta (Hollywood Stars) & Boruufa (Roots Company) a třeba i vyhrát nějaké ty ceny od hlavního partnera akce – Styx Underwear. Ten totiž kromě cen pro nejlepší tanečníky věnoval i řadu cen pro diváky.

Novinkou pro letošní rok je i warm-up. Ten proběhne v sobotu 4. června 2011 v olomouckém klubu 15 minut (Komenského 31).

Na programu jsou 1×1 battly v kategoriích popping & locking (finalisté obou kategorií postupují přímo do hlavního battlu v Ostravě, nemusí se tedy účastnit kvalifikace), spousta jamů a samozřejmě skvělá hudební selekce Dj Barta. Pro všechny je navíc připravena tombola, ve které budou k mání ceny od hlavního partnera akce – Styx Underwear, ale také vstupy na finálový večer do Ostravy.

Kompletní informace o akci, registraci na battly do Ostravy i Olomouce, ale i na workshopy s porotou, které proběhnou odpoledne před akcí v Ostravě, předprodej VIP vstupenek, mixtapu Dj Barta, videa z loňského premiérového ročníku a mnoho dalšího najdete na webu akce www.funk.hiphopdance.cz.

Svou účast nezapomeňte také potvrdit v událostech na Facebooku:
warm-up Olomouc: www.facebook.com/event.php?eid=192512090793316
battle Ostrava: www.facebook.com/event.php?eid=149712505095280

Keep It Funky! 2011
Keep It Funky! 2011

RelatedPost

Nejnovější články

118