Kdo půjde ve stopách Old School Brothers? - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Ještě několik dní a spustí se vlna hledání talentů jak v České republice, tak na Slovensku. A my budeme u toho! Už tuto neděli 29. srpna koukejte na TV PRIMU a TV JOJ, kde ve 20:00 hodin odstartuje historicky první díl této slavné zahraniční soutěže, která má své kořeny v Británii. Tam slaví nevídané úspěchy.

Castingů, které probíhaly v letních měsících, se zúčastnilo celkem 6.000 talentů. Před porotou se střídali zpěváci, spousta tanečníků (o kterých Vás budeme podrobně informovat), mágové, kouzelníci, imitátoři, no a nechyběla ani vystoupení se zvířaty.

V soutěži se mezí a věku nekladou, nejmladšímu účastníkovi byly pouhé 3 roky a nejstaršímu 87 let. No a co Vás čeká v úvodních dílech? Těšte se na průlet castingů. Uvidíme spoustu talentovaných účastníků, ale naopak i těch méně zajímavých. Poté porota už před Vašimi zraky bude vybírat semifinalisty do živých přenosů. Máte se opravdu na co těšit.

Porotu tvoří hvězdné obsazení: zpěvačka Lucie Bílá, moderátor Jan Kraus a producent a manažer Jaro Slávik. Celou show budou moderovat dva výborní showmeni: Jakub Prachař (kterého můžete znát ze seriálu Ulice, ale působí také v kapele Nightwork) a Martin Pyco Rausch.

Určitě doporučujeme tuto podívanou sledovat, protože se do ní přihlásilo spousta tanečníků a tanečních skupin, jak z Česka, tak ze Slovenska. Budeme se Vám snažit získávat aktuální informace z dění soutěže.  Taky se těšte na rozhovory a určitě i zajímavá videa.

Nyní se můžete kouknout na upoutávku, která už se spustila na TV PRIMA a TV JOJ a která stojí rozhodně za Vaše shlédnutí.

http://www.youtube.com/watch?v=I8SAcSz0Jbo

A tady už jsou vítězové loňského ročníku Slovensko má talent a stala se jimi taneční skupina Old School Brothers. Kdo myslíte, že letos půjde v jejich stopách?

Tak co, myslíte si, že taneční skupiny mají našlápnuto k výhře? Uvidíme, jak to tedy celé dopadne.

Katie

RelatedPost

Nejnovější články

110