Kam v listopadu 2016? Street dance soutěže, battly, workshopy
Tradiční taneční veletrh Dance Life Expo, osmé vydání Choreo Connection nebo start druhého ročníku soutěže The Dancer. Máme pro vás přehled tanečních akcí, na které můžete vyrazit během následujícího měsíce.

Taneční veletrh Dance Life Expo opět v Brně

První listopadový víkend nás čeká další ročník tanečního veletrhu Dance Life Expo. Množství workshopů, tanečních vystoupení, již tradičně také flashmob, ale i taneční soutěže Czech Dance Organization nebo International Dance Fedearation – to vše je na brněnském výstavišti 4.-6.11.2016.

Popping a House v Opavě a Olomouci

Pražští tanečníci Malej a Andyboj zamíří na Moravu v sobotu 12.11.2016. V Opavě a Olomouci totiž proběhnou jejich workshopy tanečních stylů Popping a House Dance v rámci Just Us Workshop Day.

Startuje druhý ročník soutěže The Dancer

Loňský premiérový ročník tak trochu jiné taneční soutěže The Dancer patřící pod Taneční skupinu roku měl úspěch (čtěte rozhovor s vítězi), proto i letos můžete bojovat o cestu do New Yorku. V listopadu proběhnou první dvě kvalifikační kola, a to 17.11.2016 v Přerově a 27.11.2016 v Praze.

Víkend plný workshopů, vyrazit můžete do Prahy, Vsetína nebo Bratislavy

Třetí listopadový víkend je jako stvořený pro taneční vzdělávání. Vybrat si totiž můžete hned ze tří celovíkendových akcí. Milovníci tanečního stylu Vogue určitě vyrazí do Bratislavy na Vogue Intensive Weekend, naopak fanoušci Dancehallu zamíří do Prahy na další ročník víkendového workshopu Skillz Dem Up. A pokud chcete od každého něco, doporučujeme vyrazit na Vsetín, kde proběhne již tradiční ASU Street Love Project. To vše 18.-20.11.2016.

Zahraniční hvězdy míří do Čech i na Slovensko

Osmé vydání tradiční akce Choreo Connection připravil J.K. Sanchez na 12.-13.11.2016. Má podtitul Dragon Edition a do Hradce Králové dorazí třeba King Charles, Jun Quemado, Pau Arnal nebo BranuOne. Ani v Bratislavě poslední listopadový víkend ale nuda rozhodně nehrozí. Ukážou se tam totiž Pacman, Paradox (jeho motivační a výuková videa si můžete prohlédnout tady), Lando Wilkins nebo Mouse, a to v rámci akce nazvané United Movement Urban Festival. V sobotu 26.11.2016 se můžete těšit i na Breakin battle 1×1.

Třetí letošní battle pod CDO bude Neklidný

Třetí street dance battle letošní taneční sezóny pod Czech Dance Organization proběhne 27.11.2016 v Olomouci. Organizují jej pod názvem Neklidný battle společně Art Factory a Just Us. Battlovat se bude v kategoriích 1 vs 1 a crew vs crew, děti, junioři a dospělí.

Do Olomouce se po dvouleté pauze vrací MTV Dance Workshop

Po téměř dvouleté pauze proběhne v Olomouci další z řady oblíbených MTV Dance Workshopů, a to konkrétně v neděli 27.11.2016. Těšit se můžete na celkem čtyři lekce, lektorky Káč & Nikki kromě MTV Dance zabrousí také tanečních stylů L.A. Style (Hip Hop Lyrics) nebo „dámské“ verze Hip Hopu.

MTV Dance Workshop Olomouc
MTV Dance Workshop Olomouc

Nejnovější články

298