Justin Timberlake míří do ČR, zatancuj si s jeho tanečníky! - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Pražská taneční skupina Justincredible Team v rámci svého jubilejního desátého JIC Workshopu připravila speciální překvapení. Začátkem června totiž v Praze vystoupí americký a velice úspěšný zpěvák Justin Timberlake, který je na světovém turné k jeho nejnovější desce „The 20/20 Experience“. Justina doprovází na jeho světové tour finalisté americké verze soutěže So You Think You Can Dance, tanečníci světových hvězd jako například Usher, Beyonce, Jason Derulo, atd. – Lyle Beniga, Matt Aylward a Dana Wilson.

Workshopy proběhnou den před očekávaným koncertem v pražské O2 Aréně, tedy v pondělí 2. června 2014, a to ve Sportovní hale Třebešín na Praze 3 (Na Třebešíně 3215/1).

Časový harmonogram

17:00 – 18:30 Matt Aylward
18:30 – 20:00 Dana Wilson
20:00 – 21:30 Lyle Beniga

Máme pro vás dva volné vstupy na všechny workshopy

Díky HipHopDance.cz si workshopy můžeš užít úplně zadarmo, dvěma z vás totiž věnujeme volné na všechny tři lekce v hodnotě 2x 1800 Kč. Stačí nám do soboty 31.5.2014 23:59 zaslat na e-mail redakce@hiphopdance.cz zaslat správnou odpověď na otázku: „Jak se jmenuje první singl z alba „The 20/20 Experience“? Na výběr máte tři možnosti:
a) Take Back The Night
b) TKO
c) Love Never Felt So Good (+ Michael Jackson)

Do e-mailu nezapomeňte přidat své jméno, město a samozřejmě kontakty. V neděli 1.6. vylosujeme dva emaily se správnou odpovědí a výherce ihned kontaktujeme. Tak hodně štěstí!

JIC Workshop s tanečníky Justina Timberlaka

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

98