Justin Bieber vydal v jeden den 18 tanečních videoklipů - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Celý taneční svět si momentálně šušká o Justinu Bieberovi. Tento teenagerský idol překvapil svým novým albem Purpose: The Movement. Tedy především jeho vizuálním ztvárněním.

Nedávno jsme si představili titulní singl nového alba jedenadvacetiletého Justina Biebera s názvem Sorry. Byl to však jen začátek. V sobotu 14. listopadu 2015 totiž totiž světlo světa spatřily videoklipy ke všem osmnácti trackům z alba Purpose: The Movement, Justin každou hodinu zveřejnil jeden videoklip.

Takto pojatá propagace nového CD je sama o sobě bezesporu originální marketingový tah. Tanečníky pak o to více překvapí, že všechny videoklipy jsou čistě o tanečních choreografiích. Všechny má na svědomí jediný člověk, a to v současnosti velmi oblíbená choreografka Parris Goebel. Přesto nečekejte, že by všech 18 choreografií bylo podobných tak, aby nudily. V repertoáru Parris Goebel je totiž jak mtv dance, hip hop, waacking, tak contemporary dance. Ve video tracklistu najdete jak rychlejší věci, tak třeba srdceryvný portrét Keone a Mari Madrid Love Yourself.

Všechna videa z alba Justin Bieber – Purpose: The Movement najdete na YouTube.
Justin Bieber
Justin Bieber

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

316