Juste Debout se vrátí v roce 2016 s kompletně dámskou porotou - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Who run the world? Girls! Tento song od Beyoncé si určitě pusťte předtím, než v březnu příštího roku zamíříte na finále nejprestižnějšího světového street dance battlu Juste Debout do Paříže. V porotě totiž budou sedět pouze samé ženy!

Ano, je to tak. Juste Debout se po dvouleté pauze vrací na místo činu. Tedy do Bercy Areny v Paříži, která v uplynulém roce a půl prošla rekonstrukcí, což byl také důvod, proč se Juste Debout v roce 2015 nekonalo.

Podrobnosti o Juste Debout 2016 se pomalu začínají odtajňovat, první poměrně zajímavou zprávou je složení poroty. V té totiž usednou pouze ženy. Konkrétně půjde o Niki ze Švédska (Hip Hop), Toyin z USA (House Dance), Dey Dey z Francie (Popping) a Cio z Japonska (Locking).

Už teď si v kalendáři zaškrtněte první březnový víkend roku 2016 a těšte se na další ročník této jedinečné akce. Stejně jako v předchozích letech bude i v roce 2016 vypraven do Paříže zájezd z ČR pod záštitou HipHopDance.cz. Na podrobnosti se těšte již brzy.

Juste Debout 2016 judges
Juste Debout 2016 judges

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

230