JD Tour zamířila do New Yorku - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Juste Debout 2013
Juste Debout 2013

Juste Debout Tour 2013 je v plném proudu. Asijská část tour tentokrát proběhla už loňský rok v prosinci a minulý týden po roční pauze opět zamířila do New Yorku. Tour se v těchto dnech stěhuje do Evropy, kvalifikace v Londýně proběhne tuto neděli.

Americká preselekce Juste Debout je tradičně velmi sledovaná pro nadprůměrně kvalitní účast, což se opět potvrdilo i letos. Nechyběli např. Tyger B & Lil O, které si určitě pamatujete z roku 2011 z battlu s francouzskými dvojčaty a pozdějšími vítězi Juste Debout Les Twins. Nechyběli Scramblelock & Jay Funky, nechyběli The Lockers, Samo & Hurrikane, Miss Funk & Breeze Lee, atd.

Do pařížského finále však mohli postoupit jen ti nejlepší v daném tanečním stylu, takže kdo to byl?

HIP HOP: Comfort & JJ
HOUSE: Toyin & Tasha
POPPING: Venom & Monsta Pop
LOCKING: Glytch & Riot
TOPROCK: Bailey

Asijská část Juste Debout tour proběhla v rámci letošního ročníku vlastně už loni. Bylo to vůbec poprvé, kdy tour odstartovala už před Vánoci, vůbec poprvé se také preselekce uskutečnila nejen v Japonsku a Číně, ale také v Singapuru a na Tajwanu. Postupující asijští tanečníci v kategorii hip hop jsou U-Shuke & Chika-J, Caune & Lil White, Kento & Candoo a D-Tail Crew, v house dance se dařilo dvojicím Yin & Daniel C, Doh & Shake Yao, Hyrossi & Shuho a Collaboration, v poppingu postupují Snow Bonez, Viho Linmong, Kite & Madoka a Virtual Stage, v lockingu pak Tim & Gun, Locking Hao & Locking High, Roaddoggz a Originality.

Pokud byste finále Juste Debout 2013 rádi viděli na vlastní oči, HipHopDance.cz jako každý rok pořádá zájezd. Přihlášky ale můžete podávat jen do konce ledna 2013, tak si pospěšte. Komplet info na www.juste-debout.cz.

Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

183