I Nový Zéland bude mít svůj street dance biják. Born To Dance půjde do kin v letošním roce - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

V nejbližší době to sice nevypadá na další pokračování série Step Up nebo Street Dance, i tak ale mohou mít příznivci pouličního tance na filmovém plátně důvod k radosti. Těsně před dokončením je totiž novozélandský film Born To Dance.

K obsahu filmu jsou autoři zatím strozí. Prozradili pouze to, že děj se bude točit kolem právě plnoletého Zacka z Auklandu, který má sen stát se profesionálním hiphopovým tanečníkem.

Jde o režisérský debut Tammyho Davise, v hlavních rolích se představí John Tui (Hobbit: Bitva pěti armád, Power Rangers), Kelvin Taylor (Spartakus: Krev a písek) a Kherington Payne (Fame, Glee).

Pro tanečníky asi nejdůležitější informace je, že o choreografii se postarala Parris Goebel, která v letošním roce získala mezinárodní ocenění Choreograf roku v rámci World Of Dance Industry Awards.

Do světových kin by měl snímek Born To Dance vstoupit v letošním roce, kdy a zda vůbec se dostane do českých kin, o tom čeští distributoři zatím mlčí.

Born To Dance

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

270