Holky z All Style Unit natočily podzimní taneční video - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Taneční skupina All Style Unit, banda převážně ženské síly se svým kameramanem Pavlem Borovičkou, který působí i jako manažer, vyslala do světa nové taneční video s podzimní tématikou.

Taneční domov All Style Unit je ve Vsetíně, kde tato skupina funguje již šestým rokem. V letošním roce se do řad ASU fam řadí 200 tanečníků. Jde o jedinou taneční skupinu ve Vsetíně a okolí, přesto se její členové snaží co nejvíce zlepšovat a zviditelnit, o čemž právě svědčí i nové video.

Natáčení klipu, jehož hudební podklad tvoří song Bad Karma od Axela Thesleffa, bylo hodně spontánní. K realizaci stačila pouze jedna volná slunečná neděle, takže video vzniklo především jen tak pro radost. Jak se vám líbí?

A co tanečnice z All Style Unit chystají dál? Ve dnech 28. a 29. listopadu 2015 proběhne ve Vsetíně ASU Street Love Project, což je dvoudenní maratón tanečních workshopů. Lektorky Batteries a Janie můžete také potkat v Olomouci na speciálním hiphopovém workshopu v neděli 6. prosince 2015.

All Style Unit
All Style Unit

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

220