V Havířově se hledá třetí Lord of the Ring - HIPHOPDANCE.CZ

V říjnu 2013 proběhlo první vydání street dance battlu s názvem Ring. Ten se několikrát ročně koná v Havířově a příští měsíc jej čeká už sedmé pokračování.

Jak prozradil organizátor akce Denis Chrobok, zatím nejúspěšnějším battlem bylo čtvrté vydání akce v roce 2014, v rámci kterého proběhlo i první roční finále Lord of the Ring. Hlavním konceptem tohoto finále je battle v kategorii Commercial, kdy tanečníci musí reagovat na komerční songy. Právě ty jsou velmi oblíbené u díváků, proto finále vždy provází skvělá atmosféra.

Chystá se i grandfinále King of the Ring

Listopad loňského roku patřil druhému ročnímu finále Lord of the Ring, kterého se mohli zúčastnit pouze výherci předchozích battlů. Koncept akce ale v budoucnu počítá i s tzv. grandfinále King of the Ring. V něm se utkají pouze 4 výherci Lord of the Ring. Zatím jsou však známí dva – Kick (Alyaschca Crew) a Siňor (Bezmasa Crew), třetího se dozvíme na podzim letošního roku.

Pokud se chcete probojovat na Lord of the Ring a následně bojovat o postup na King of the Ring, čeká vás 16. dubna 2016 předkolo, ve kterém si nominaci můžete vytancovat. Battlovat se tentokrát bude v kategoriích B-boying 2×2 Kids, B-boying 2×2 Adults, Power Moves 1×1, Hip Hop 2×2 a Pop/Lock 2×2. Zajímavostí je, že od top 16 budou probíhat časově neomezené battly. Videozáznam celé akce bude následně vložen na Facebook.

Chceš vědět o všech street dance akcích nejen v ČR? Sleduj náš Kalendář akcí.
Siňor | Lord of the Ring 2015
Siňor | Lord of the Ring 2015
Kick |  Lord of the Ring 2014
Kick | Lord of the Ring 2014

RelatedPost

Nejnovější články

375