Hiphopový svět přišel o další dvě legendy - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Hiphopová komunita momentálně nemá příliš důvodu k radosti. V posledních dnech ji totiž opustili dva významní umělci. RIP Sean Price & Swift Rock.

V sobotu 8. srpna 2015 svět ztratil legendárního Seana Price aka Rucka ze skupin Heltah Skeltah a The Boot Camp Clik. Sean P. byl jedním z nejrespektovanějších MCs především díky jeho skvělým textům. Určitě znáte jeho pecky jako „Boom Bye Yeah“ z roku 2004, „P-Body“ z roku 2007 nebo „How the Gods Chill“ z roku 2011. Na kontě má celkem tři sólová alba, tři alba s Heltah Skeltah, čtyři alba s The Boot Camp Clik a jeho poslední album vydal jako Random Axe s Guilty Simpsonem a Black Milk. Na letošní rok pak bylo v přípravě nové albu Heltah Skeltah.

Včera ráno (pondělí 10. srpna 2015) nás pak opustil Dj Swift Rock ze Supernatural. Byl to mistr světa z roku 1998, ale především stál u rozkvětu turntablist éry. Swift Rock byl inovátor a mnozí DJs se snažili napodobit jeho styl. Dokonce trojnásobný mistr světa Dj Craze o něm prohlásil, že Swift je jeden z nejlepších deejayů na světě.Sean Price

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

104