Hip Hop Jam 2011 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Hip Hop Jam
Hip Hop Jam

Dance aréna se během pětileté historie Hip Hop Jam festivalu stala jeho nedílnou součástí a ani letos tomu nebude jinak. Ke svému výročí festival připravil taneční arénu i program, kterému loňské ročníky nemohou konkurovat.

Tanečníci i návštěvníci festivalu se mohou těšit na krytou taneční arénu a velmi kvalitní program se zahraničními porotci, speakery, djs i soutěžícími. Hlavní osobností letošního ročníku se stává bboy Roxrite (Red Bull BC One All Stars, Renegades), který přijede až z daleké Ameriky. Méně důležití ale nejsou ani druhý porotce bboy Thomas z polské crew Rocka Fellaz, breakový DJ Floskel z Německa či speaker Lil Pablo ze Slovenska. Na stagi přivítáme i české zástupce streetové taneční kultury jimiž jsou Dj Nox, Dj Bart, třetí breakový porotce Lix Rox (Survivals) či streetdancový porotce Dano z BDS crew.

Letošní dance aréna na Hip Hop Jam festivalu všem vyrazí dech. Proto zveme všechny, které tanec alespoň trochu zajímá – přijeďte si zatancovat, podívat se na pořádné bitky, užít si festival a letní pohodu na pláži, kde se tento rok festival koná.

Základní informace:
KDY: 16. 7. 2011 (battle se letos odehraje v jednom dni)
KDE: Staré Žďánice u Pardubic (Pískovna Oplatil)
CO: Street & Break dance battle
PRIZE MONEY: 25 000 Kč (1 000 Euro)

Breakdance:
Disciplíny: crew vs crew (max. 8 bboys/bgirls), 1 vs 1, 1 vs 1 Toprock
Porota: Roxrite (Red Bull BC One All Stars, Renegades, USA), Lix Rox (Survivals, CZ), Thomas (Rocka Fellaz, PL)
DJ: Floskel (DE)
Prize money: 500 Euro (400 + 50 + 50)
Hosté: Rocka Fellaz, dále jednáme o účasti těchto crews: MOT, Moving Shadows, Stred, Superheroes a zároveň zveme na battle všechny české i slovenské crews!

Streetdance:
Disciplíny: crew vs crew (all stylez, max. 4 – min. 2 tanečníci), 3 vs 3 house dance, Seven2smoke Poppin (pro pozvané)
Porota: Dano (BDS, CZ), Spy Roby, Zizu (LM, CZ)
DJs: Nox (CZ), Bart (CZ)
Prize money: 500 Euro (300 + 150 + 50)

Speakers: Lil Pablo (SK) – break, Wahe (CZ) – street
Show: Boogaloosers (Funk/Praha)
Vstup: pro včas registrované tanečníky zdarma

Registrace probíhá do 10. 7. 2011 na emailu hhjregistrace@email.cz ve tvaru – jméno a příjmení, číslo OP, disciplína, nick, email.

Důležité: Pokud se neregistrujete na tomto emailu a nedojde Vám od nás zpět potvrzující odpověď, nejste registrovaní a budete si muset u pokladen hradit vstup. Pokud jste se registrovali na HHJ jinde, vaše registrace je neplatná. Zašlete ji prosím znovu ve výše uvedeném tvaru.

Hip Hop Jam 2011
Hip Hop Jam 2011

Pokud se sice battlů nechcete zúčastnit, ale přesto byste se rádi na Hip Hop Jam 2011 podívali zadarmo, sledujte HipHopDance.cz. V příštích dnech spustíme soutěž o volné vstupenky :)

Podobné články

Nejnovější články

44