Pro všechny příznivce letního Hip Hop Jam festivalu chystáme na dnešek oficiální klubovou Hip Hop Jam 2009 afterparty s názvem I Love After. Ta se uskuteční v pražském Abatonu a hlavním lákadlem bude bezesporu oficiální premiéra dokumentu Hip Hop Jam 09 z dílny Bedna TV, živé koncerty, launch HipHopAllstars TV a v neposlední řadě party sety od známých deejay´s.

Pojďme si představit line up letošní Hip Hop Jam afterparty, která odstartuje v pražském Abatonu už dnes úderem 20:00 a pojede až do rána. Hlavním gró afterparty bude slavnostní premiéra dokumentu Hip Hop Jam 09 z dílny Bedna TV, který vznikal několik měsíců a poodhalí spoustu zajímavostí ze zákoutí tak velké produkce, jakým bezesporu Hip Hop Jam festival je. Dalším velmi příjemným zpestřením programu HHJ afterparty bude koncert slovenské Tiny, která jako jedna z mála „domácích“ letos na Hip Hop Jamu chyběla a navíc dlouho v Praze nekoncertovala, takže „Viem, že povieš áno“.

Dalším bodem programu bude zbrusu nová a neokoukaná koncertní show Hi-Defa s DJ Wichem, kteří spolu vydají v listopadu pod Skoop labelem zbrusu nové album „Human Writes“. O party deejaying se ten večer postará trojka DJ Kappa (SK), DJ Jorgos (War Trak Posse Praha) a DJ Kwé (FX Bounce! Praha).