High Edition jsou Mistři ČR 2016 ve street dance battlu - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Čtvrtý ročník Mistrovství ČR ve street dance battlu Take The Lead pořádala v sobotu 16. ledna 2016 v brněnském klubu Fléda Art Factory pod patronátem Czech Dance Organization. Tancovalo se v kategoriích sólo a týmy, které byly rozděleny dle věku na děti, juniory a dospělé.

Do nejzajímavější kategorie street dance týmů dospělých bylo přihlášeno celkem 18 crews. Drtivou převahu měly taneční skupiny z Brna (jen pořadatelská Art Factory vyslala soutěžit 7 týmů), ovšem nejvíce se nakonec dařilo jiné brněnské crew High Edition. Té pro rok 2016 patří nejen titul Mistra České republiky, ale také přímá nominace na Dance Floor Attack.

I v mladších věkových kategoriích se dařilo brněnským tanečním skupinám. První místo si z Take The Lead 2016 odvážejí také Fénix v dětské kategorii a B-Fresh v juniorské kategorii.

Take The Lead 2016
Take The Lead 2016

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

275