Funkin´ Stylez 2011 se blíží - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Funkin´ Stylez
Funkin´ Stylez

Funkin´ Stylez, jedna z top evropských street dance akcí, se pomalu blíží. Za námi jsou preselekce v Nizozemí a Frankfurtu, před námi pak v Stuttgartu, Poznani, Helsinkách, Londýně, Moskvě a Berlíně. To hlavní se pak odehraje první prosincový víkend v německém Düsseldorfu.

Funkin´ Stylez, to je především tzv. world team battle, tedy crew battle 5×5, na který se pravidelně sjíždí tanečníci z Evropy, USA i Japonska. Kromě toho ale proběhnou také 1×1 battly v kategoriích hip hop, house, popping, locking, vogue a me against the music.

Ať už se rozhodnete zúčastnit se kvalifikace, zajít na workshopy s porotci nebo si prostě jen tak užít battly a party, můžete se do Düsseldorfu vydat s námi. Přihlášky na zájezd budeme zanedlouho uzavírat, proto se rozhodněte co nejdříve.

V ceně 3000 Kč je zahrnuta vstupenka na všechny tři dny (pátek 02.12.2011 – kvalifikace 1×1 battlů, sobota 03.12.2011 – 1×1 battly, neděle 04.12.2011 – world team battle), zpáteční jízdenka z Prahy do Düsseldorfu luxusním autobusem Student Agency (pohodlné sedačky, občerstvení a noviny během cesty zdarma, promítání filmů, …) a dárky v podobě slev na nejrůznější oblečení a šperky. Můžete si sami vybrat, který den chcete do Německa jet, jestli už na workshopy nebo až na battly. Zároveň je možné přikoupit transport z Moravy či Slovenska nebo naopak přistoupit až v Plzni.

V tuto dobu jsou v Düsseldorfu už Vánoční trhy, které určitě stojí za to navštívit, takže i kdybyste nešli na žádný workshop, tak se přes den rozhodně nudit nebudete :)

Podívejte se, jak to na Funkin´ Stylez vypadalo loni a v případě zájmu si zájezd objednejte na www.funkinstylez.cz

RelatedPost

Nejnovější články

154