Exploring Dancehall: Dokument o pobytu Aron Mitu na Jamajce

Dokument s názvem Exploring Dancehall pojednává o cestách Aron Mitu na Jamajku v letošním a loňském roce. O tom, co prožila v prvním oficiálním Dancehall kempu, který založil profesor Dancehallu Orville Xpressionz a jeho tým. Celý dokument je vlastně o jejím vlastním pohledu na Jamajku. Mluví v něm o tom, v čem byl rok 2016 jiný a popisuje svůj pobyt v „domácím“ prostředí a život mezi jamajskými tanečníky. Strávila tam totiž skoro měsíc.

Během hodinového dokumentu Exploring Dancehall se dozvíte například to, jak na Jamajce fungují soutěže, taneční skupiny, party, ale i klasické taneční lekce. Aron Mitu se setkala např. s populární dancehallovou zpěvačkou Spice, s producentem Alexx Frass, zúčastnila se natáčení v Hype TV společně s Mr. Vegasem a tanečníky z Rifical Teamu nebo taneční soutěže Dancing Dynamite 2016.

Zhruba hodinový dokument, který je natočený na iPhone a GoPro, byl celý sestříhaný po návratu na Slovensko. Premiéru měl na festivalu Fjuzn 26. dubna 2016 v Bratislavě, v rámci kterého měla Aron Mitu také prezentaci. Podívat se na něj můžete právě teď.

Aron Mitu na Jamajce – fotky

Aron Mitu & Spice
Aron Mitu & Spice
Aron Mitu & Supreme Blazers | Dancing Dynamite 2016
Aron Mitu & Supreme Blazers | Dancing Dynamite 2016
Aron Mitu & Mr. Vegas & Rifical Team | Hype TV
Aron Mitu & Mr. Vegas & Rifical Team | Hype TV
Aron Mitu & Alexx Frass
Aron Mitu & Alexx Frass

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

922